Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

York Klima Servisi

HAİER KLİMA SERVİSİ

York klima servisi seçimi yaparken, yararlanmakta olduğunuz ve yapmakta olduğunuz işin en mühim bölümü York klimaların yüksek performansta her daim randımanlı olarak çalışabilmesi anlamında önemlidir.

Endüstriyel olarak soğutulması ve ısıtılması gereken tüm donanımlar için kullanılan York Klimalar şirketler ve ev ortamları için vazgeçilmez olduğundan, gerek çalışırken gerekse de problem ve arıza durumlarında York klimanız için alanında uzman, işin öğrenimini almış profesyonel personel desteği ile kaliteli hizmet veren servis tercih etmelisiniz.

HAİER KLİMA MODELLERİ
York klima modelleri endüstriyel ve genel amaçla kullanılmakla birlikte şu şekildedir. Her yerden akıllıca kontrol edebileceğiniz uzaktan kumandalı sistemleri dahili olarak hayatımıza getiren York klimalar değişken debili, yana atışlı ve farklı modelleri ile hayatımıza yenilik katmaya devam ediyor.

HAİER KLİMA KULLANIM ALANLARI
York klimalarının kullanıldığı alanlar, diğer klimalar gibi çok geniş olmakla beraber, endüstriyel olarak soğutma, hastaneler, okullar, lokantalar, restorantlar residence lar v.b. gibi sayamadığımız bir çok sektörde kullanılmaktadır. Örnekleri genişleterek sıralamak mümkündür.

HAİER KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Yaşamımızın her alanında aktif olarak kullandığımız York klimaların, bizi yarı yolda bırakacak, işlerimizi aksatacak arızalar vermemesi için belirli zaman zarflarında periyodik bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir.
Klima bakım işi uzmanına yaptırılmalıdır. İlk klima montajı, yetkili servis periyodik bakımı, gerekse de oluşabilecek arıza durumlarında profesyonel ve yeterlilik belgesine sahip bir servisten hizmet almak her zaman önemlidir.
Biz de bu konuda teknik ekibimizle tam donanımlı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

ARADIĞINIZ TEKNİK SERVİSE KOLAY ULAŞABİLMELİSİNİZ
York klimanızın herhangi bir arıza veya rutin filtre bakım zamanında servise acele ulaşmanız gerekir. York klimanız ile ilgili bir şikayet meydana gelmesi durumunda en önemlisi teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Aksayan bir iletişim kopukluğu hem işinizi negatif etkileyeceğinden hem maddi hem manevi huzursuzluk ve kayıp yaşatacaktır. Minimum sürede çözüm üretilmesi gerekmektedir. En önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Biz servis olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek çağrı merkezimizde güler yüzlü hizmet anlayışıyla hazır bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Referans listemiz oldukça uzun. 12 Yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz. York Klimanızın ilk kurulum montaj işleminden, periyodik bakımına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği hizmetine kadar sizlerin yanında oluyoruz. York klimaların bakım hizmetlerinin sekteye uğramaması ve acil durum arz etmesi durumunda iş takibi tarafımızdan yapılarak bakım hizmetini hızlı ve profesyonel bir şekilde veriyoruz.

SERVİS HİZMETİ HIZLI OLMALIDIR
Müşterilerimizin problemlerini en ivedi şekilde çözüme taşıyoruz. Kendimizi sizin yerinize koyuyor ve empati yaparak her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale evresinde gerekse de arızanın giderilmesinin herhangi bir evresinde ivedi şekilde size hizmet vermek için çalışıyoruz. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan York klimaların anında müdahaleye ihtiyaçları vardır. Aksi halde müşterimizin işleri aksayacak ve maddi kayıplara mahal verecektir.

BİZ TECRÜBELİYİZ
Biz tecrübeliyiz. Dinamiğiz. Bilgiliyiz. Tecrübe ve birikimimizi uzman ekibimizle harmanlayarak kaliteli hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle kurumsallık ilkelerimizle, her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin gölgesinde teknik servis hizmeti veriyoruz. York klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmış olarak hizmet vermektedir.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Kalite ilk İlkemiz her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışmak. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayretindeyiz.

MEMNUNİYETİNİZE ÖNEM VERİYORUZ
Vereceğimiz hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.

Kaliteli hizmet için çözüm ve hizmet üretiyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?