Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Sanyo Klima Servisi

SANYO KLİMA SERVİSİ
Sanyo Klima servisi ile ilgili bir araştırma içindeyseniz muhtemelen sanyo klima kullanıyorsunuzdur. Sanyo klimanızı uzun süre sıkıntısız kullanabilmek için mutlaka klima bakımınızı tecrübeli bir serviste yaptırmanız gerekmektedir. Teknik servis seçiminde servisin yeterlilik belgesi olmasına, personelin klimanız ile ilgili yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip olmasına çok dikkat etmelisiniz. Biz Sanyo klima servisi konusunda personelimizin bilgi, birikim ve tecrübelerine güveniyruz.

Sanyo klimalar sizlerin daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamlarınızın ( ev, ofis ) gibi havasını soğutan, nemini alan, isteğinize bağlı olarak ısıtan, toz ve partikulleri filtresinden geçiren son teknoloji cihazlardır.

SANYO KLİMA MODELLERİ
Sanyo klima modelleri iklimlendirme alanında uzman olarak tasarlanmışlardır. Genellikle duvar tipi split klimalar, inverter multi split klimalar, salon tipi ve kaset tipi modelleri mevcuttur.

SANYO KLİMA KULLANIM ALANLARI
Sanyo klimalar konutlardan, araçlara, iş yerlerinden eğitim mekanlarına kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.
SANYO KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Her marka klimanın ve elektronik aletin bakımının önemli olduğu gibi Sanyo klima bakımının önemi de hat safhadır. Bakımını zamanında ve yetkili bir servise yaptırmanız durumunda cihazdan sağladığınız fayda ve tasarruf daha da artacak ve ortamınızı daha düşük maliyetlerle iklimlendirebileceksiniz. Biz Sanyo klima bakımı konusunda son derece hassas davranarak Türkiye’de kullanılan tüm Sanyo marka klimaların bakımını profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

HIZLI GERİ DÖNÜŞ
Hehangi bir sıkıntı vuku bulduğunda aradığınız teknik servisin arıza veya diğer kaydınızı derhal oluşturarak kısa zaman içinde hızlı geri dönüş sağlamsı son derece önemlidir. Sıkıntılı bir durumdasınız ve her insan gibi sıkıntınızın bir an önce giderilmesi için çaba sarfediyorsunuz. Telefonda saatlerce oyalanmak, herhangi bir sonuca ulaşamadan o dahili numaradan diğerine aktarılmak ve neticede bir sonuca ulaşamamak can sıkıcı değil mi? İşte biz sizin yerinize kendimizi koyarak empati yaparak işlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak adına sürekli personelimizi eğitiyor ve size verilen hizmeti maksimize etmeye çalışıyoruz.

KALİTELİ HİZMET
İş hacminiz ne kadar yüksek olursa olsun, verdiğiniz hizmeti kalitesiz veriyorsanız maksimum ticari ömrünüz bir yılı geçmez. Biz verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi birinci sırada tutuyor ve tüm hizmetlerimizi kalite standartları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. İlk arıza kayıt anından başlayarak, saha ekibinin size yönlendirilmesi, yerinde durum tespiti ve işleminizin hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamlanması sürecine kadar gerçekleşen bütün aşamalarda kaliteden asla ve asla ödün vermiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnun müşteri sürekli müşteridir. Memnu n müşteri sizi tavsiye eden müşteridir. Memnun müşteri daima pozitif müşteridir. Bütün hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini kazancımızın üstünde tutma ilkemizden asla taviz vermiyoruz. Yaptığımız işi severek yapıyoruz ve her bir müşterimizi memnun etmek için A’dan Z’ye bütün personelimizle müşteri memnuniyetine odaklı çalışıyoruz.
YEDEK PARÇA
Klimaların ömrünün uzun ve sağlıklı olması için bir diğer husus ise yedek parça dır. Yapmış olduğumuz tüm montaj, transfer, tamir, tespit işlemlerinde kullanılan yedek parçaların orijinal ve kaliteli yedek parça olmasına çok dikkat ediyoruz. Böylelikle hem müşterimizin beklentisinin üzerinde hizmet veriyor, müşterimizin güvenini kazanıyoruz, hem de müşterimizin kalitesiz yan sanayi yedek parçalarla yapılan işlemlerden dolayı maddi zarara uğramasının önüne geçmiş oluyoruz.
SON SÖZ
Özetle ; Sanyo klima servisi hizmetini ayağınız getirirken baştan sona tüm donanım, bilgi, birikim ve tecrübemizle sizin memnuniyetinizi ve sıkıntınızın hızlı bir şekilde giderilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyor ve mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz.
Bize her türlü arızada 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?