Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Arçelik Klima Servisi

ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

Arçelik klima servisi seçerken, yararlanmakta olduğunuz ve yapmakta olduğunuz işin en ehemmiyetli bölümü Arçelik klimaların yüksek performansta her daim çalışabilmesi anlamında önemlidir.

Endüstriyel olarak soğutulması ve ısıtılması gereken tüm donanımlar için kullanılan Arçelik Klimalar firmalar ve ev ortamı için vazgeçilmez olduğundan, gerek çalışırken gerekse de sıkıntı ve arıza durumlarında Arçelik klimanız için alanında uzman, işin öğrenimini almış profesyonel personel desteği ile kaliteli hizmet veren servis tercih etmelisiniz.

ARÇELİK KLİMA MODELLERİ
Arçelik klima modelleri endüstriyel ve genel amaçla kullanılmakla birlikte şu şekildedir. Ev Ofis Tipi Klimalar, Çift yönlü taze hava sistemleri, Mobil-Portatif Klimalar ve Salon tipi klimalar olarak çeşitlendirilmektedir.

ARÇELİK KLİMA KULLANIM ALANLARI
Arçelik klimalarının kullanıldığı alanlar, diğer klimalar gibi çok geniş olmakla beraber, endüstriyel olarak soğutma, hastaneler, okullar, lokantalar, restorantlar v.b. gibi sayamadığımız bir çok sektörde kullanılmaktadır. Örnekleri genişleterek saymak mümkündür.

ARÇELİK KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Faal olarak kullanılan Arçelik klimaların, bizi yarı yolda bırakacak, işlerimizi aksatacak arızalar vermemesi için belirli zamanlarda periyodik bakımlarının mutlak gerçekleştirilmesi gerekir.
Bakım işi uzmanına yaptırılmalıdır. İlk klima montajı, yetkili servis periyodik bakım, gerekse de oluşabilecek arıza durumlarında uzman ve yeterlilik belgesine sahip bir servisten hizmet almak her zaman önemlidir.
Biz de bu konuda teknik ekibimizle tam donanımlı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırız.

SERVİSE KOLAY ULAŞABİLMELİSİNİZ
Arçelik klimanızın arıza ve periyodik bakım durumunda servise acele ulaşmanız gerekmektedir. Arçelik klimanız ile ilgili bir şikayet cereyan ettiğinde en önemli durum teknik servise hızlı bir biçimde ulaşabilmektir. Aksayan bir durum hem işinizi negatif etkileyeceğinden hem maddi hem manevi huzursuzluk ve kayıp yaşatacaktır. Azami sürede çözüm üretilmesi gerekmektedir. En önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Biz servis olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek çağrı merkezimizde hazır bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Bu sektörde yeni değiliz. 12 Yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz. Arçelik Klimanızın ilk kurulum montaj işleminden, periyodik bakımına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği hizmetine kadar sizlerin yanında oluyoruz. Arçelik klimaların bakım hizmetlerinin sıkıntıya uğramaması ve acil durum arz etmesi durumunda iş takibi tarafımızdan yapılarak bakım hizmetini hızlı ve profesyonel bir şekilde veriyoruz.

SERVİS HİZMETİ HIZLI OLMALIDIR
Müşterimizin sıkıntısını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmalıyız. Kendimizi sizin yerinize koyuyor ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale evresinde gerekse de arızanın giderilmesinin herhangi bir evresinde ivedi şekilde size hizmet vermek için çalışıyoruz. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan Arçelik klimaların anında müdahale işlemleri çok daha önemlidir. Aksi halde müşterimizin işleri aksayacak ve maddi kayıplara sebebiyet verecektir.

BİZ TECRÜBELİYİZ
Biz tecrübeliyiz. Dinamiğiz. Bilgiliyiz. Tecrübe ve birikimimizi uzman ekibimizle harmanlayarak kaliteli hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin gölgesinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Arçelik klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmış olarak hizmet vermektedir.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
İlkemiz her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışmak. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayretindeyiz.

MEMNUNİYETİNİZE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.

Kaliteli hizmet için çözüm ve hizmet üretiyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?