Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Vestel Klima Servisi

VESTEL KLİMA SERVİSİ
Vestel Klima servisi ile ilgili bir inceleme içindeyseniz görünüşe göre Vestel klima kullanıyorsunuzdur. Vestel klimanızı uzun süre rahat kullanabilmek için mutlaka klima bakımınızı tecrübeli bir serviste yaptırmanız gerekmektedir. Teknik servis seçiminde servisin yeterlilik belgesi olmasına, personelin klimanız ile ilgili yeterli teknik bilgi ve donanıma ehil olmasına çok dikkat etmelisiniz. Biz Vestel klima servisi konusunda personelimizin bilgi, birikim ve tecrübelerine güveniyoruz.

Vestel klimalar sizlerin daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamlarınızın ( ev, ofis ) gibi havasını soğutan, nemini alan, isteğinize bağlı olarak ısıtan, toz ve partikülleri filtresinden geçiren son teknoloji cihazlardır.

VESTEL KLİMA MODELLERİ
Vestel klima modelleri iklimlendirme alanında uzman olarak tasarlanmışlardır. Genellikle duvar tipi split klimalar, inverter multi split klimalar, salon tipi ve kaset tipi modelleri mevcuttur.

VESTEL KLİMA KULLANIM ALANLARI
Vestel klimalar konutlardan, araçlara, iş yerlerinden eğitim mekânlarına kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.
VESTEL KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Her marka klimanın ve elektronik aletin bakımının önemli olduğu gibi Vestel klima bakımının önemi de önemlidir. Bakımını vaktinde ve yetkili bir servise yaptırmanız durumunda cihazdan sağladığınız yarar ve tasarruf daha da artacak ve ortamınızı daha düşük maliyetlerle iklimlendirebileceksiniz. Biz Vestel klima bakımı konusunda son derece duyarlı davranarak Türkiye’de kullanılan tüm Vestel marka klimaların bakımını profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

HIZLI GERİ DÖNÜŞ
Herhangi bir sıkıntı meydana geldiğinde aradığınız teknik servisin arıza veya diğer kaydınızı hemen oluşturarak kısa zaman içinde hızlı geri dönüş sağlamsı son derece elzemdir. Sıkıntılı bir durumdasınız ve her insan gibi sıkıntınızın bir an önce giderilmesi için çaba sarf ediyorsunuz. Telefonda saatlerce oyalanmak, herhangi bir sonuca ulaşamadan o dahili numaradan diğerine aktarılmak ve neticede bir sonuca ulaşamamak can sıkıcı değil mi? İşte biz sizin yerinize kendimizi koyarak duygudaşlık yaparak işlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak adına kesintisiz personelimizi eğitiyor ve size verilen hizmeti maksimize etmeye çalışıyoruz.

KALİTELİ HİZMET
İş hacminiz ne kadar nüfuzlu olursa olsun, verdiğiniz hizmeti mukavemetsiz veriyorsanız maksimum ticari ömrünüz bir yılı geçmez. Biz verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi birinci sırada tutuyor ve tüm hizmetlerimizi kalite standartları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. İlk arıza kayıt anından başlayarak, alan ekibinin size yönlendirilmesi, yerinde hâl tespiti ve işleminizin hızlı ve uzman bir şekilde tamamlanması sürecine kadar gerçekleşen bütün aşamalarda kaliteden asla ve asla taviz vermiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnun müşteri devamlı müşteridir. Memnu n müşteri sizi referans eden müşteridir. Memnun müşteri daima artı müşteridir. Bütün hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini kazancımızın üstünde tutma ilkemizden asla taviz vermiyoruz. Yaptığımız işi isteyerek yapıyoruz ve her bir müşterimizi memnun etmek için A’dan Z’ye bütün personelimizle müşteri memnuniyetine odaklı çalışıyoruz.
YEDEK PARÇA
Klimaların ömrünün uzun ve sağlıklı olması için bir diğer husus ise yedek parça dır. Yapmış olduğumuz tüm montaj, transfer, tamir, tespit işlemlerinde kullanılan yedek parçaların orijinal ve kaliteli yedek parça olmasına çok dikkat ediyoruz. Böylelikle hem müşterimizin beklentisinin üzerinde hizmet veriyor, müşterimizin güvenini kazanıyoruz, hem de müşterimizin kalitesiz yan sanayi yedek parçalarla yapılan işlemlerden dolayı maddi zarara uğramasının önüne geçmiş oluyoruz.
SON SÖZ
Özetle ; Vestel klima servisi hizmetini ayağınız getirirken baştan sona tüm donanım, bilgi, birikim ve tecrübemizle sizin memnuniyetinizi ve sıkıntınızın hızlı bir şekilde giderilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyor ve mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz.
Bize her türlü arızada 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?