Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Rubenis Klima Servisi

RUBENİS KLİMA SERVİSİ

2017 yılında yenilikçi ve farklı ürünlerini yelpazesine ekleyen Rubenis kima için ; Rubenis klima servisi seçimi yaparken, kullanmakta olduğumuz ürünün sağlam çalışması bakımından etkin servise yönelim önemlidir. Rubenis klimaların yüksek verimlilikte kaliteli ve uzunca süreler çalışabilmeleri için Rubenis klima servisi seçim son derece ehemdir.

Rubenis klimalar, ısıtma ve soğutma maksadıyla kullanılmaktadır. Kurumsal olarak veya Ev kullanıcıları için kayda değer önemi olduğu için gerek çalışıyorken, gerekse bozulum göstermesi durumunda Rubenis klimanızı mutlaka alanında uzman ve kaliteli yedek parçalarla hizmet veren teknik servise teslim etmelisiniz.
Kaliteli yedek parça kullanımı ve bilirkişi servis ekibi desteği ile klimanızı en teferruatlı şekilde tanıyan bir servise teslim etmelisiniz.

RUBENİS KLİMA MODELLERİ

Rubenis markası özelikle 2017 yılında ürün yelpazesine yeni Rubenis klima modelleri eklemiştir. Başlıca klima modelleri ; Duvar tipi, Mobil tip, Pencere tipi, Split Klimalar, Salon tipi klimalar olarak sıralanabilir.
RUBENİS KLİMA KULLANIM ALANLARI

Rubenis klimaların kullanım yerleri çok geniştir. Evlerden, işyerlerine, okullardan, hastanelere, rezidanslardan toplu konutlara kadar nice alanda kullanılmaktadır.

RUBENİS KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Rubenis klimalar kesintisiz kullanıldığında araçlarımızın periyodik KM bakımları gibi bakım yaptırmamız gerekmektedir. Aksi durumda klimamız arıza verebilir ve daha masraflı bedellerle karşılaşabiliriz. Klimanızın ilk kurulumundan, periyodik bakımlarına lazım olduğu durumlarda arıza ve tamir işlemlerine kadar kalifiye bir servisten hizmet almak kesinlikle çok önemlidir.
Bu noktada ekibimiz ile tam donanımlı olarak hizmet vermeye hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
Rubenis klimanız ile alakalı bir bozulum teşkil ettiğinde en hayatî durum Teknik servis ekibine veya call center e hızlı bir şekilde ulaşmak olacaktır. Can sıkıcı bir durum vardır ve bir an evvel çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Bu anda istem ise servise ulaşabilmektedir. Biz Servis hizmetlerimizi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunuyor ve ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler üretiyoruz.

SERVİS HIZLI OLMALIDIR

Sıkıntınızın başladığı ilk anda telâş içinde ulaştığınız çağrı merkezimizden saha ekibimize aktarılan bilgileriniz doğrultusunda en hızlı şekilde size ulaşan servis personelimiz ile hizmet veriyoruz. Özellikle kurumsal müşterilerimizin kullanımında olan Rubenis klimaların bakımıyla ilgili daha hassas davranıyor ve arızalarının müşküllerinin giderilmesi için en acele şekilde çıkar yol sunuyoruz. Bu hizmeti hızlı verememek ilgili firmanın maddesel ve soyut kaybı olacağı için bu duruma çok önem veriyoruz.

SERVİS TECRÜBELİ OLMALIDIR

Rubenis klimanızı teslim ettiğiniz servis, klimanızın A’dan Z’ye tüm noktalarını ezbere bilmeli, müdahale edeceği yeri, kullanacağı yedek parçayı ezbere bilmelidir. 12 yıllık tecrübemiz, uzman ve dinamik kadromuzla siz değerli müşterilerimize bilgi ve birikimimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ

Kaliteli hizmet temel prensibimiz. Vermiş olduğumuz servis sizlerin memnuniyeti için 1. Sınıf olmak zorunda. Çünkü biz kalitesiz bir hizmet vererek sizinle bir kez çalışıp bir daha çalışmamak yerine, kaliteli hizmet vererek ömür boyu çalışmayı diliyoruz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA

Yedek parçalar Rubenis klimanızın zinde çalışması için en mühim unsurdur. Kalitesi düşük parçalar cihazınıza zayiat verebilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet veriyoruz.

MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Müşterilerimizin mutluluğuna çok önem veriyoruz. Mutlu olmayan bir müşteri bizim hizmetimizi eksik ve kalitesiz kılar. Fakat memnun bir müşteri bizi referans ederek daha geniş kitlelere organik olarak ulaşmamızı sağlar. Bu çerçevede faaliyetlerimizin her basamağında mutlaka müşteri memnuniyetini en ön safta tutuyoruz.

Kalite için, memnuniyet için, mutlu müşteriler için, hızlı ve etkili çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?