Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Daikin Klima Servisi

DAİKİN KLİMA SERVİSİ

Daikin klima servisi seçerken, kullanmakta olduğunuz ve yapmakta olduğunuz işin en önemli bölümü Daikin klimaların yüksek performansta her daim hizmet verebilmesi anlamında önemlidir.

Endüstriyel olarak soğutulması ve ısıtılması gereken tüm ekipmanlar için kullanılan Daikin Klimalar firmalar ve ev ortamı için hayati önemli olduğundan, gerek çalışırken gerekse de arıza durumularında Daikin klimanız alanında uzman, işin eğitimini almış profesyonel personel desteği ile kaliteli hizmet veren servise teslim etmelisiniz.

DAİKİN KLİMA MODELLERİ
Daikin klima modelleri endüstriyel ve genel amaçla kullanılmakla birlikte şu şekildedir. N Serisi klimalar , TEGORA Seasonal Klimalar, MIYORA Seasonal klimalar, SHIRA Seasonal klimalar, G Serisi klimalar, EMURA Serisi klimalar, URURU SARARA klimalar olarak çeşitlendirilmektedir.

DAİKİN KLİMA KULLANIM ALANLARI
Daikin klimalarının kullanım alanları diğer klimalar gibi çok geniş olmakla beraber, endüstriyel olarak soğutma, hastaneler, okullar, lokantalar, restorantlar v.b. gibi sayamadığımız bir çok sektörde kullanılmaktadır. Örnekleri genişleterek saymak mümkündür.

DAİKİN KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Sürekli aktif olarak kullanılan Daikin klimaların, bizi yarı yolda bırakacak, işimizi aksatacak arızalar vermemesi için periyodik bakımlarının mutlaka intizamlı olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Bu işi uzmanına yaptırmanız çok önemlidir. Gerek yetkili servis montajı, gerek yetkili bakım, gerekse de oluşabilecek arıza durumlarında uzman ve yeterlilik belgesine sahip bir serviste hizmet almak hayati önem arz etmektedir.
Biz de bu konuda teknik ekibimizle tam donanımlı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırız.

SERVİSE KOLAY ULAŞABİLMELİSİNİZ
Klimanızın arıza ve periyodik bakım durumunda servise hızlıca ulaşmanız gerekir. Daikin klimanız ile ilgili bir arıza oluştuğunda en önemli durum teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Aksayan bir durum hem işlerinizi, hem günlük hayatınızı olumsuz etkileyeceğinden hem maddi hem manevi huzursuzluk ve kayıp oluşturacaktır. Bir an önce çözüm üretilmesi gerekmektedir. Bu aşamada en önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmenizdir. Biz servis olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek için hazır bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Daikin Klimanızın ilk kurulum montaj işleminden, periyodik bakımına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği aşamasına kadar sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Daikin klimaların bakım hizmetlerinin aksamaması ve aciliyet teşkil etmesi durumunda belli periyotlarla iş takibi tarafımızdan yapılarak bakım hizmetini hızlı ve profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

SERVİS HİZMETİ HIZLI OLMALIDIR
Empati yapıyoruz ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale aşamasında gerekse de arızanın giderilmesinin her aşamasında en tez zamanda size hizmet vermek için varız. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan Daikin klimaların anında müdahale işlemleri çok önemlidir. Aksi halde müşterimizin işleri aksayacak ve maddi kayıplara sebebiyet verecektir.

SERVİS HİZMETİ TECRÜBE İSTER
Biz tecrübeliyiz. Tecrübe ve birikimimizi dinamik ekibimizle harmanlayarak profesyonel hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin ışığında teknik servis hizmeti veriyoruz. Daikin klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmıştır.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Değişen piyasa koşullarını sürekli takip ederek, her marka ve model için sürekli eğitimlerle personelimizi destekliyor ve eğitiyoruz. Bu şekilde kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirerek en profesyonel ve verimli hizmeti veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayesi içindeyiz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Kaliteli ve orijinal yedek parça klimalarınızın stabil çalışması için en önemli kaynaktır. Kalitesiz bir yedek parça sisteme arıza oluşturabilir. Biz en kaliteli yedek parçalar ile hizmet vermekteyiz.

MEMNUNİYETİNİZE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.

Kaliteli hizmet için çözüm ve hizmet üretiyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?