Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Beko Klima Servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ

Beko klima servisi seçme aşaması, kullandığımız ürünün sağlıklı çalışması açısından önemlidir. Beko klimaların yüksek verimlilikte stabil olarak uzun yıllar çalışabilmeleri için Beko klima servisi seçimi son derece önemlidir.
Beko klimalar, ısıtma ve soğutma amacıyla kullanılmaktadır. Firmalar ve Ev kullanıcıları için hayati önemi olduğu için gerek çalışıyorken, gerekse arıza vermesi durumunda Beko klimanızı mutlaka alanında uzman ve kaliteli yedek parçalarla hizmet veren servise teslim etmelisiniz.
Kaliteli yedek parça kullanımı ve uzman servis ekibi desteği ile klimanızı en detaylı şekilde tanıyan bir servise teslim etmelisiniz.

BEKO KLİMA MODELLERİ

Beko klima modelleri Split Klimalar, Salon tipi klimalar ve Mobil, Portatif klimalar olarak sınıflandırılmaktadır. Enerji sınıfı olarak ısıtmada A, A+, B,C soğutmada ise A, A++, A+++, D sınıfları mevcut. Isıtma kapasitesi 6824 BTU/H dan başlayarak 56.000 BTU/H arasında değişmektedir. Soğutma kapasitesi ise 9000 BTU/H dan başlayarak 47000 BTU/H a kadar çıkmaktadır.

BEKO KLİMA KULLANIM ALANLARI

Beko klimaların kullanım alanları çok geniştir. Evlerden, işyerlerine, okullardan, hastanelere kadar bir çok sektörde kullanılmaktadır.

BEKO KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Beko klimalar sürekli kullanıldığında araçlarımızın periyodik KM bakımları gibi bakım yaptırmamız gerekmektedir. Aksi taktirde klimamız arıza verebilir ve daha pahalı maliyetlerle karşılaşabiliriz. Klimanızın ilk montajından, periyodik bakımlarına gerekli olduğu durumlarda arıza ve tamir işlemlerine kadar uzman bir servisten hizmet almak kesinlikle çok önemlidir.
Bu noktada ekibimiz ile tam donanımlı olarak hizmet vermeye hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
Beko klimanız ile ilgili bir arıza teşkil ettiğinde en önemli durum Teknik servis ekibine veya çağrı merkezine hızlı bir şekilde ulaşmak olacaktır. Can sıkıcı bir durum vardır ve bir an evvel çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Bu anda ihtiyaç ise servise ulaşabilmektedir. Biz Servis hizmetlerimizi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunuyor ve ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler üretiyoruz.

SERVİS HIZLI OLMALIDIR

Sıkıntınızın başladığı ilk anda hızlıca ulaştığınız çağrı merkezimizden saha ekibimize aktarılan bilgileriniz doğrultusunda en hızlı şekilde size ulaşan servis personelimiz ile hizmet veriyoruz. Özellikle kurumsal müşterilerimizin kullanımında olan Beko klimaların bakımıyla ilgili daha hassas davranıyor ve arızalarının müşküllerinin giderilmesi için en hızlı şekilde çözüm sunuyoruz. Bu hizmeti hızlı verememek ilgili firmanın maddi ve manevi kaybı olacağı için bu duruma çok önem veriyoruz.

SERVİS TECRÜBELİ OLMALIDIR

Beko klimanızı teslim ettiğiniz servis, klimanızın A’dan Z’ye tüm noktalarını ezbere bilmeli, müdahale edeceği yeri, kullanacağı yedek parçayı ezbere bilmelidir. 12 yıllık tecrübemiz, uzman ve dinamik kadromuzla siz değerli müşterilerimize bilgi ve birikimimiz ışığında hizmet veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ

Kaliteli hizmet temel prensibimiz. Vermiş olduğumuz hizmet sizlerin memnuniyeti için 1. Sınıf olmak durumunda. Çünkü biz kalitesiz bir hizmet vererek sizinle bir kez çalışıp bir daha çalışmamak yerine, kaliteli hizmet vererek ömür boyu çalışmayı istiyoruz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA

Yedek parçalar Beko klimanızın sağlıklı çalışması için en önemli ektendir. Kalitesi düşük parçalar cihazınıza zarar verebilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet veriyoruz.

MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Memnun olmayan bir müşteri bizim hizmetimizi eksik ve kalitesiz kılar. Fakat memnun bir müşteri bizi tavsiye ederek daha geniş kitlelere organik olarak ulaşmamızı sağlar. Bu çerçevede faaliyetlerimizin her aşamasında mutlaka müşteri memnuniyetini en ön safta tutuyoruz.

Kalite için, memnuniyet için, mutlu müşteriler için, hızlı ve etkili çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?