Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Fuji Klima Servisi

FUJI KLİMA SERVİSİ

Fuji klima servisi, son yıllarda yıldızı parlayan markanın kaliteli hizmet yüzü olmuştur. Kurluk mühendislik bünyesindeki fuji markası yenilikçi tasarım, kullanıcı dostu yapısı ile hizmettedir.

Fuji markası klima piyasasının en geniş ürün gammına sahip olarak muadillerinin bir adım önünde müşteriye ulaşmaktadır.

FUJI KLİMA MODELLERİ

  • Duvar tipi split klimalar
  • Salon tipi klimalar
  • Kaset tipi klimalar
  • Kanal tipi klimalar
  • Tavan tipi klimalar
  • Multi sistem klimalar
  • Hava penceresi
    Fuji klimaların tüm modellerinde maksimum teknoloji ile birlikte insan ve doğa dostu tasarımı görmemiz mümkündür.

FUJI KLİMA ÖZELLİKLERİ
Güçlü Isıtma Özelliği: Dış ortam sıcaklığı -7°C’ye kadar, cihaz ısıtma kapasitesini kullanabilmektedir.
Güçlü Dağıtım: İlave bir kanat yardımı ile sensör algılamasına bağlı olarak hızla istenen konfor seviyesine ulaşması sağlanır.
Güçlü Mod: Maksimum hava akışı ve kompresör hızı sağlanarak odanın konforu hızlı bir şekilde sağlanır.
10°C Isıtma Modu: Oda sıcaklığı oda da kimse yokken 10°C’den daha düşük ısıya inmemesi için ayarlanabilir ve böylece odanın aşırı soğuması engellenir.
Düşük Ses Modu: Kumanda yardımı ile klima dış ünitesi ses seviyesi ayarlanabilir.
Otomatik Geçiş: Cihaz otomatik sıcaklık ayarına bağlı olarak ısıtma, soğutma ve oda sıcaklığı arasında geçiş yapar.
Yukarı / Aşağı Hareketli Kanatlar: Klimanın flap kapakları otomatik olarak aşağı ve yukarı salınım yapar.
Otomatik Çift Salınım: Kompleks salınım, yatay ve dikey yönde otomatik salınım sağlanır.
Otomatik Hava Akışı Ayarı: Mikro bilgisayar otomatik olarak oda sıcaklığı değişkenlerini takip ederek etkin hava akışını ayarlar.

Otomatik Yeniden Başlatma: Geçici bir güç kesintisi durumunda klima otomatik olarak daha önce olduğu gibi aynı çalışma modunda yeniden başlar.
Bağlanabilir Taze Hava Kanalı: Opsiyona bağlı olarak eklenebilecek bir parça sayesinde dış atmosfer havası kanala bağlanabilir.
Taze Hava Besleme: Taze hava, harici kontrol ünitesi kullanılarak bağlanabilir bir fan tarafından alınabilir.
Bağlanabilir Dağıtım Kanalı: Cihaza ilave dağıtım kanalı bağlanarak hava akış dağıtımı sağlanabilir.
Hava Akış Yönü Kontrolü: Her bir kanat tipinde ayrı ayrı kontrol edilebilir.

HİZMETLERİMİZ
Alacağınız klima modeli ne olursa olsun, kullanacağınız ortama uygun olması çok önemlidir. Yüksek maliyetler ile temin edeceğiniz klimaların, alım kararında servis olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İşinde tecrübeli, dinamik ekibimiz ile öncelikle montaj planı yapılır. Gerek iç ünite gerekse de dış ünitenin, en verimli çalışacak şekilde yerleştirilmesi planlanır. Ortam estetiğine önem verilerek görsel anlamda hassasiyet gösterilir. Teknik dinamikler göz önünde bulundurularak montaj sağlanır.
Montajı yapılan ürünün en verimli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için tüm özellikler itina ile anlatılır, test edilir.

Klimamızın sağlıklı, uzun ömürlü ve arızasız çalışması için periyodik bakımlar çok önemlidir. Ekibimiz klimanın elektrik, teknik ve mekanik aksamına ince işçilik ile bakım yapmasının yanı sıra, varsa arızalarının da tespiti ve giderilmesi hizmetini vermektedir.

Klimamız gerek kullanıcı kaynaklı gerekse de kullanım süresi açısında arızalanabilir. Marka model gözetmeksizin tüm arızalar en hızlı şekilde çözülür. Amaç tamirat sonrası ilk alındığı gün gibi çalışmasını sağlamaktır.

NASIL ÇALIŞIRIZ
Klimanız arıza yaptığında hızlı destek almak istersiniz. Amacınız problemin bir an önce çözülmesidir. Bu çerçevede müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere anında hizmet vermek üzere ve başvurularınız en ince ayrıntısına kadar anlamak ve çözüm sunmak için telefonun diğer ucunda beklemektedir. Alınan başvurudan sonra en kısa zaman için randevu verilir.

Problemin tespiti kadar çözümü de hızlı olmalıdır. Vermiş olduğumuz randevu zamanına sadık kalarak size ulaşırız. İlk başvurudan itibaren tüm ayrıntılar incelenerek arıza tespit edilir. Özüm alternatifleri sunulur. Minimum bekleme süresinde çözüm üretilir ve uygulanır. Çözüm sonrası tüm testler yapılır.
Gerek hizmet gerekse de kullandığımız parçalar maksimum kalite içermektedir. Klimanızın verimli, sağlıklı, düzenli, tam kapasite ile çalışması için verilen hizmetin ve kullandığımız parçaların kalitesine azami derecede ehemmiyet gösteriyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde ilk önceliğimiz memnuniyettir. İşlemlerin her aşamasında memnuniyeti gözeterek faaliyet gösteriyoruz.
Biz sektördeki dinamikleri biliyoruz, farklılık oluşturmak istiyoruz, ekibimize sürekli eğitimler vererek tecrübenin yanında bilgi donanımı da maksimumda hizmet için çalışıyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?