Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Toshiba Klima Servisi

TOSHİBA KLİMA SERVİSİ
Toshiba klima servisi hizmetleri ile ilişkin olarak kullanmakta olduğunuz Toshiba markalı klimanızın tamiri , montajı, bakımı ve sökümü gibi işlemlerde yardım almak için klimanızın uzun ömürlü çalışması açısından teknik servis hizmetini yetkili servislerden almanız ihtimam arz etmektedir.
Toshiba klimalar son teknolojiyle üretilmiş ortamların ısıtılması ve soğutulması ile ilgili velhâsıl iklimlendirme üzerine imal edilmiş klimalardır. Endüstride ve diğer alanlarda (ev, ofis) için de dinamik olarak kullanım ağı olan Toshiba gerek hali hazırda çalışıyorken, gerekse arıza veya periyodik bakım zamanında usta ve etkili bir serviste işlem görmelidir.
Kaliteli ve doğru yedek parça kullanımı ve deneyimli teknik servis personeli bulunan servisimizde klimanızı detaylı şekilde tamir, onarım ve bakım yaptırabilirsiniz.

TOSHİBA KLİMA MODELLERİ
Toshiba klima modelleri geliştirilen son teknolojilerle donatılmış modeller olup, temiz ve seri hava akışı sağlayan iki tip klima mevcuttur. A++ Enerji sınıfına sahip duvar tipi klimalardan, doğal serinlik teknolojisine sahip klimalara ve Salon tipi klimalara kadar birbirinden farklı Toshiba klima modeline ulaşmak mümkündür.

TOSHİBA KLİMA KULLANIM ALANLARI
Toshiba klimaların kullanım alanları başta evler olmak üzere birden fazla alana hitap etmektedir. Bunlar ; işyerleri, okullar, hastaneler, kamu kurumları, kreşler ve özel şirketler olarak sınıflandırılabilirler.

TOSHİBA KLİMALARIN BAKIMININ ÖNEMİ
Her elektronik aletin bakımının önem gerektirdiği gibi Toshiba klimanızın da periyodik bakımlarının çok önemli olduğunu hatırlatma istiyoruz. Toshiba marka klimanızın ilk montajından, sökümüne, yer değiştirmesinden, senelik bakımına kadar tüm hizmetler firmamız tarafından uzman şekilde karşılanmaktadır.

SERVİSE KOLAY ULAŞILMALIDIR
Toshiba klimanız ile ilgili herhangi bir işlem gerektiren durumda ( montaj, sökme, yer değiştirme, bakım, arıza tespiti, tamir ) en mühim sorun teknik servise külfetsiz bir şekilde ulaşmaktır. Sıkıntılı bir durum söz konusudur ve bir an önce giderilmesi gerekmektedir. İşte tam da bu noktada 12 yıllık tecrübemizle 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz size devamlı ve başarılı hizmet vermek adına ilk anda devreye girmektedir. Arıza veya diğer talep kaydınız oluşturulduktan sonra derhal işlemleriniz başlatılmaktadır. Unutmayın ; tecrübeli bir Toshiba klima servisi ihtiyaçlarınıza hızlı ve profesyonel çözümler sağlamlıdır.
Biz tecrübemizle, bilgi ve birikimimizle, personelimizin donanımı ile sizlere anında çözüm sunmak için çalışıyoruz.

SERVİS SİZİ ANLAMALIDIR
Klimanız ile ilgili bir sıkıntılı durumda çağrı merkezini aradığınızda sıkıntınızı birkaç kelime ile anlatmanız sonrasında çağrı merkezi çalışanı sıkıntınızı tabiri mümkün ise leb demeden anlayabilmeli ve sizin için en pratik olan çözümü size önerebilmeli ve sizi yönlendirebilmelidir. Yapılabilecek işlem bir resetleme sonrası düzelebiliyorsa bunun bilgisini telefonda vermeli ve memnuniyetinizi ilk aşamada sağlamalıdır. Durum daha elzem ve ciddi ise derhal sahadaki uzman ekibe haber vererek hızlı bir şekilde size ulaşmalarını sağlamalıdır.

SERVİS KALİTELİ HİZMET VERMELİDİR
Klimanız için seçeceğiniz servisin verdiği hizmet kalitesini araştırmak için google veya farklı arama motorlarından yardım alabilirsiniz. Bunun bir diğer yolu ise eş dost akrabalara danışmaktır. Bizim hizmet verdiğimiz 1000 lerce müşterimizin memnuniyetlerini sorabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi benimsiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÖNEMİ
Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bir Müşterinizi memnun ederseniz bu size birden fazla müşteri olarak geri dönecektir. Böylelikle memnun müşterilerden oluşan harika bir motivasyon kaynağına sahip olursunuz.
Biz üstlendiğimiz tüm işlerde önce müşteri memnuniyeti diyoruz.
Sizlerin Toshiba klimaları için sürekli personelimizi eğitiyor ve donatıyoruz. Arızalarınıza ve bakımlarınıza etkili bir şekilde cevap verebilmek için bir telefon kadar uzağız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?