Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Raks Klima Servisi

RAKS KLİMA SERVİSİ

Raks marka klimalar çok eski bir firma olması hasebiyle ustalarının da nadir bulunduğu klima tipleridir. Raks klima servisi seçme yaparken, kullanmakta olduğumuz ürünün sağlam çalışması açısından izinli servise yönelim önemli. Raks klimaların yüksek verimlilikte çakı gibi ve olanca süreler çalışabilmeleri için Raks klima servisi seçim son derece ehemmiyetlidir.

Raks klimalar, ısıtma ve soğutma maksadıyla kullanılmaktadır. Kurumsal olarak veya Ev kullanıcıları için kayda değer önemi olduğu için gerek çalışıyorken, gerekse bozulum göstermesi durumunda Raks klimanızı mutlaka alanında uzman ve kaliteli yedek parçalarla hizmet veren teknik servise teslim etmelisiniz.

Kaliteli yedek parça kullanımı ve bilirkişi servis ekibi desteği ile klimanızı en teferruatlı şekilde tanıyan bir servise teslim etmelisiniz.

RAKS KLİMA MODELLERİ

Raks marka klimalar çok eski bir firma olması hasebiyle ustalarının da nadir bulunduğu klima modelleridir. Raks klima modelleri Pencere tipi, Split Klimalar, Salon tipi klimalar olarak sıralanabilir.
RAKS KLİMA KULLANIM ALANLARI

Raks klimaların kullanım yerleri çok geniştir. Evlerden, işyerlerine, okullardan, hastanelere kadar nice sektörde kullanılmaktadır.

RAKS KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Raks klimalar kesintisiz kullanıldığında araçlarımızın periyodik KM bakımları gibi bakım yaptırmamız gerekmektedir. Aksi durumda klimamız arıza verebilir ve daha masraflı bedellerle karşılaşabiliriz. Klimanızın ilk kurulumundan, periyodik bakımlarına lazım olduğu durumlarda arıza ve tamir işlemlerine kadar kalifiye bir servisten hizmet almak kesinlikle çok önemlidir.
Bu noktada ekibimiz ile tam donanımlı olarak hizmet vermeye hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
Raks klimanız ile alakalı bir bozulum teşkil ettiğinde en hayatî durum Teknik servis ekibine veya call center e hızlı bir şekilde ulaşmak olacaktır. Can sıkıcı bir durum vardır ve bir an evvel çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Bu anda istem ise servise ulaşabilmektedir. Biz Servis hizmetlerimizi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunuyor ve ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler üretiyoruz.

SERVİS HIZLI OLMALIDIR

Sıkıntınızın başladığı ilk anda telâş içinde ulaştığınız çağrı merkezimizden saha ekibimize aktarılan bilgileriniz doğrultusunda en hızlı şekilde size ulaşan servis personelimiz ile hizmet veriyoruz. Özellikle kurumsal müşterilerimizin kullanımında olan Raks klimaların bakımıyla ilgili daha hassas davranıyor ve arızalarının müşküllerinin giderilmesi için en acele şekilde çıkar yol sunuyoruz. Bu hizmeti hızlı verememek ilgili firmanın maddesel ve soyut kaybı olacağı için bu duruma çok önem veriyoruz.

SERVİS TECRÜBELİ OLMALIDIR

Raks klimanızı teslim ettiğiniz servis, klimanızın A’dan Z’ye tüm noktalarını ezbere bilmeli, müdahale edeceği yeri, kullanacağı yedek parçayı ezbere bilmelidir. 12 yıllık tecrübemiz, uzman ve dinamik kadromuzla siz değerli müşterilerimize bilgi ve birikimimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ

Kaliteli hizmet temel prensibimiz. Vermiş olduğumuz servis sizlerin memnuniyeti için 1. Sınıf olmak zorunda. Çünkü biz kalitesiz bir hizmet vererek sizinle bir kez çalışıp bir daha çalışmamak yerine, kaliteli hizmet vererek ömür boyu çalışmayı diliyoruz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA

Yedek parçalar Raks klimanızın zinde çalışması için en mühim unsurdur. Kalitesi düşük parçalar cihazınıza zayiat verebilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet veriyoruz.

MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Müşterilerimizin mutluluğuna çok önem veriyoruz. Mutlu olmayan bir müşteri bizim hizmetimizi eksik ve kalitesiz kılar. Fakat memnun bir müşteri bizi referans ederek daha geniş kitlelere organik olarak ulaşmamızı sağlar. Bu çerçevede faaliyetlerimizin her basamağında mutlaka müşteri memnuniyetini en ön safta tutuyoruz.

Kalite için, memnuniyet için, mutlu müşteriler için, hızlı ve etkili çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?