Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Mitsubishi Klima Servisi

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

Mitsubishi klima servisi hizmetleri ile ilgili, teknik seviyede kullandığımız ve vermekte olduğumuz hizmetin en önemli noktası, Mitsubishi klimalardan maksimum verimli olarak hizmet alabilmeniz açısından önemlidir.

Isıtılması veya soğutulması elzem olan tüm ortamlar için kullanılan klimalar firmalar ve evler için hayati önem arz ettiği için, gerek çalışması durumunda, gerekse arıza vermesi durumunda Mitsubishi klimanızı alanında profesyonel ve kaliteli hizmet veren servislere teslim etmeliyiz.

MİTSUBİSHİ KLİMA MODELLERİ
Mitsubishi klima modellerini şu başlıklar altında incelemek mümkün. Duvar tipi inverter klimalar, kanallı klimalar, kaset klimalar, tavan klimalar, salon tipi klimalar, multi dış üniteli klimalar.

MİTSUBİSHİ KLİMA KULLANIM ALANLARI
Mitsubishi klima modelleri ekseriyetle genel kullanım için üretilmiş olmalarının yanında; ev, okul, hastane, iş yeri ve endüstriyel alanlarda kullanım için tasarlanmış klima modelleridir.

BAKIMININ ÖNEMİ
Etkin olarak sürekli kullandığınız Mitsubishi Klimaların, İşimizi aksataca, bizi yazın sıcağında, kışın soğuğunda arızalara sebep olmaması için rutin bakımlarının düzenli yapılması önem arz etmektedir.

İster montaj, isterse bakım, gerekirse de arıza durumlarında mutlaka alanında uzman, yetkili ve yeterlilik belgesine sahip uzman bir servisten destek almak son derece önem arz etmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat sizlere Mitsubishi Klima Servisi için tam donanımlı servis personelimizle hizmet vermeye hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
Mitsubishi Klimanızda bir sıkıntı meydana geldiğinde en elzem durum teknik servise ivedi şekilde ulaşmaktır. Sıkıntılı bir durum oluşmuştur ve bir an önce çözümlenmesi gerekmektedir. Bu durumda en acil durum ise o an teknik servise ulaşabilmektir. Biz Mitsubishi Klima Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat telefon hattının diğer ucunda uzman çağrı merkezi personelimizle, güler yüzlü, samimi ve profesyonel hizmet anlayışımızla, sıkıntınızı dinlemek ve çözüm sunmak üzere sizi bekliyor olacağız.

KLİMANIZIN HER ANINDA BİZ VARIZ
Mitsubishi Klima Servisi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Klimanızın montajından, bakımına, arıza çözüm hizmetlerinden, kullanım desteğine kadar karşılaştığınız her türlü problemde çözüm üretmek için size bir telefon kadar yakınız. Mitsubishi Klimaların bakım işlemlerinin aksamaması için durum aciliyet arz ettiğinde, belli aralıklarla iş takibi yaparak bakım hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

KLİMA SERVİSİ HIZLI OLMALIDIR
Her müşteri kendi durumunun acil olduğunu, öncelikle kendisi ile ilgilenilmesini ister. Bu hastanelerin acil servislerinde de böyledir. Her hasta kendi durumunun acil olduğunu öne sürer. Biz Mitsubishi klima servisi olarak Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arızanızın giderilmesinin herhangi bir aşamasında en acil ve hızlı çözümü sizlere üretmek için varız. Özellikle ticari alanda endüstriyel amaçlı kullanılan Mitsubishi klimaların arıza ve diğer teknik servis hizmetinin anında müdahale ile sağlanması çok elzemdir. Aksi bir durum olursa işler aksayacak ve işletmenin kayıplarına sebep olacaktır. Bu sebeple maddi kayıplarınızı minimize edebilmek adına Mitsubishi Klimalarınıza en hızlı sürede müdahalede bulunmayı hedefliyoruz.

KLİMA SERVİSİ TECRÜBELİ OLMALIDIR
12 Yıllık bilgi ve birikimimiz, dinamik bir ekip ile hizmet veriyor olmamız, Her marka ve model için oluşmuş olan tecrübelerimizin önderliğinde kaliteli servis hizmeti veriyoruz. Mitsubishi klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel olarak donatılmıştır.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Piyasadaki yenilikler sürekli takip ederek, her marka ve model klima için personelimizi sürekli eğitiyoruz. Bu sayede personelimizi ve kendimizi sürekli geliştirerek kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
Mitsubishi Klima Servisi alanında kalite için, müşteri memnuniyeti için, acil çözüm için hizmet vermekteyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?