Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Baymak Klima Servisi

BAYMAK KLİMA SERVİSİ

Baymak markası, kalite, güven, geniş ürün gammı, köklü stretejiler, insan ve doğa dostu ürünler ile tanınan sektörün lider firmalarından biridir. Biz de baymak klima servisi olarak, uzman ekibimiz ve 12 yıllık tecrübemiz ile lider hizmet vermekteyiz.

Baymak markası yıllardır faaliyet gösteren, kaliteyi, memnuniyeti ilk sırada tutarak gelişen tüm teknolojilerin bire bir uygulandığı, yenilikçi bir firmadır. Bu özellikleri ile piyasada lider konumuna gelmiş birkaç markadan biri olma özelliğini taşımaktadır.

Baymak; klima, kalorifer, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri, ani su ısıtıcıları, termosifonlar, su pompaları, hidroforlar, güneş enerji sistemleri ile alanında en geniş ürün gammına sahip markadır.

Klima sektöründe de tüm tecrübesini teknoloji ile birleştirerek insan ve doğa dostu ürünler ile hizmetini sürdürmektedir.

BAYMAK KLİMA MODELLERİ
Duvar tipi split klimalar
Salon tipi split klimalar
Inverter klimalar

BAYMAK KLİMA ÖZELLİKLERİ
Baymak ürün gamında bulunan, A ++ enerji sınıfına sahip, çevre dostu R410A gazlı, duvar ve salon tipi split klimalar; bir iç ve bir dış üniteden oluşurlar. Konut ve iş yerlerinde problemsiz olarak kullanılabilen salon tipi split klimalar, özellikle mağaza ve toplantı salonu gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu geniş mekânlar için ideal çözümler sunar. Yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlayan Baymak klimaların, ayrıca elektrik tasarrufu sağlayan inverter teknolojili modelleri de mevcuttur.

Tüm modelleri ile en yüksek kaliteyi yakalamış Baymak klimalar için; uzman ekibimiz ile hız ve tecrübeyi birleştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ
Alacağınız klima modeli ne olursa olsun, kullanacağınız ortama uygun olması çok önemlidir. Yüksek maliyetler ile temin edeceğiniz klimaların, alım kararında servis olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İşinde tecrübeli, dinamik ekibimiz ile öncelikle montaj planı yapılır. Gerek iç ünite gerekse de dış ünitenin, en verimli çalışacak şekilde yerleştirilmesi planlanır. Ortam estetiğine önem verilerek görsel anlamda hassasiyet gösterilir. Teknik dinamikler göz önünde bulundurularak montaj sağlanır.

Montajı yapılan ürünün en verimli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için tüm özellikler itina ile anlatılır, test edilir.

Klimamızın sağlıklı, uzun ömürlü ve arızasız çalışması için periyodik bakımlar çok önemlidir. Ekibimiz klimanın elektrik, teknik ve mekanik aksamına ince işçilik ile bakım yapmasının yanı sıra, varsa arızalarının da tespiti ve giderilmesi hizmetini vermektedir.

Klimamız gerek kullanıcı kaynaklı gerekse de kullanım süresi açısında arızalanabilir. Marka model gözetmeksizin tüm arızalar en hızlı şekilde çözülür. Amaç tamirat sonrası ilk alındığı gün gibi çalışmasını sağlamaktır.

NASIL ÇALIŞIRIZ
Klimanız arıza yaptığında hızlı destek almak istersiniz. Amacınız problemin bir an önce çözülmesidir. Bu çerçevede müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere anında hizmet vermek üzere ve başvurularınız en ince ayrıntısına kadar anlamak ve çözüm sunmak için telefonun diğer ucunda beklemektedir. Alınan başvurudan sonra en kısa zaman için randevu verilir.

Problemin tespiti kadar çözümü de hızlı olmalıdır. Vermiş olduğumuz randevu zamanına sadık kalarak size ulaşırız. İlk başvurudan itibaren tüm ayrıntılar incelenerek arıza tespit edilir. Özüm alternatifleri sunulur. Minimum bekleme süresinde çözüm üretilir ve uygulanır. Çözüm sonrası tüm testler yapılır.
Gerek hizmet gerekse de kullandığımız parçalar maksimum kalite içermektedir. Klimanızın verimli, sağlıklı, düzenli, tam kapasite ile çalışması için verilen hizmetin ve kullandığımız parçaların kalitesine azami derecede ehemmiyet gösteriyoruz.

Ucuz değil uygun fiyat ile varız. Verilen hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak muadili hizmetlerin en uygun fiyatını sunuyoruz. Biliyoruz ki kalitesiz bir parça kullanımı ucuz fiyatlı olsa bile tüm sistemin arızalanmasına sebep olur. Bu sebeple kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

İşimiz arızayı giderdikten sonra, montajı yaptıktan sonra, bakımı gerçekleştirdikten sonra bitmiyor. Yaptığımız her işin arkasındayız. Gerek kullandığımız parçaların garanti süreçleri gerekse de verdiğimiz hizmetin karşılığını yansıması anlamında hizmete devam ediyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde ilk önceliğimiz memnuniyettir. İşlemlerin her aşamasında memnuniyeti gözeterek faaliyet gösteriyoruz.

Biz sektördeki dinamikleri biliyoruz, farklılık oluşturmak istiyoruz, ekibimize sürekli eğitimler vererek tecrübenin yanında bilgi donanımı da maksimumda hizmet için çalışıyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?