Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

General Electric Klima Servisi

GENERAL ELECTRİC KLİMA SERVİSİ

General Electric klima servisi hizmetimiz, ev veya işyerlerinde kullandığını klimaların verimli kullanımı, sağlıklı çalışması için tüm hizmetleri vermektedir.
Yaşama farklı anlamlar katan cihazlar olarak tercih edilen General Electric klimalar ısınma ve soğutma işlerinde ayrı bir güven veriyor. Hem yazın havayı serinletmek, hem de kışın havayı ısıtmak amacı ile iki yönü kullanım avantajına sahip olan General Electric klimalar her iki ihtiyacı bir aletle karşılayabilme özelliğinden dolayı günüz şartlarında çok fazla tercih edilen cihazlar haline geldi.

Bizde ekibimiz olarak 12 yıllık tecrübemizi, bilgimiz ile harmanlıyor ve en kaliteli desteği vermek için çalışıyoruz.

SERVİSE KOLAY ULAŞABİLMELİSİNİZ
Klimanız ile ilgili bir arıza oluştuğunda en önemli durum teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Aksayan bir durum hem işlerinizi, hem günlük hayatınızı olumsuz etkileyeceğinden bir an önce çözüm üretilmesi gerekmektedir. Bu aşamada en önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmenizdir. Biz servis olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek için hazır bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Ürününüzün ilk kurulum montaj işleminden, periyodik akımına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği aşamasına kadar sizlerin yanındayız. General electric klimaların bakım hizmetlerinin aksamaması ve aciliyet teşkil etmesi durumunda belli periyotlarla iş takibi tarafımızdan yapılarak bakım hizmetini profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

SERVİS HİZMETİ HIZLI OLMALIDIR
Kendimizi sizin yerinize koyuyoruz ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale aşamasında gerekse de arızanın giderilmesinin her aşamasında en tez zamanda size hizmet vermek için varız. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan General electric klimaların anında müdahale işlemleri çok önemlidir. Aksi halde müşterimizin işleri aksayacak ve maddi kayıplara sebebiyet verecektir.

SERVİS HİZMETİ TECRÜBELİ OLMALIDIR
Biz tecrübeliyiz. Tecrübe ve birikimimizi dinamik ekibimizle harmanlayarak profesyonel hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin ışığında teknik servis hizmeti veriyoruz. General electric klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmıştır.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Değişen piyasa koşullarını sürekli takip ederek, her marka ve model için sürekli eğitimlerle personelimizi destekliyor ve eğitiyoruz. Bu şekilde kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirerek en profesyonel ve verimli hizmeti veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayesi içindeyiz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Kaliteli ve orijinal yedek parça klimalarınızın stabil çalışması için en önemli kaynaktır. Kalitesiz bir yedek parça sisteme arıza oluşturabilir. Biz en kaliteli yedek parçalar ile hizmet vermekteyiz.

MEMNUNİYETİNİZE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.
Kaliteli hizmet için çözüm ve hizmet üretiyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?