Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Samsung Klima Servisi

SAMSUNG KLİMA SERVİSİ
Samsung klima servisi hizmetleri ile alakalı olarak kullanmakta olduğunuz samsung markalı klimanızın tamiri , montajı, bakımı ve sökümü gibi işlemlerde yardım almak üzere klimanızın uzun ömürlü çalışması açısından teknik servis hizmetini yetkili servislerden almanız önem arz etmektedir.
Samsung klimalar son teknolojiyle üretilmiş ortamların ısıtılması ve soğutulması ile alakalı kısaca iklimlendirme üzerine inşa edilmiş klimalardır. Endüstride ve diğer alanlarda (ev, ofis) için de etkin olarak kullanım ağı olan samsung gerek hali hazırda çalışıyorken, gerekse arıza veya periyodik bakım zamanında uzman ve etkili bir serviste işlem görmelidir.
Kaliteli ve orijinal yedek parça kullanımı ve tecrübeli teknik servis personeli bulunan servisimizde klimanızı detaylı şekilde tamir, onarım ve bakım yaptırabilirsiniz.

SAMSUNG KLİMA MODELLERİ
Samsung klima modelleri geliştirilen son teknolojilerle donatılmış modeller olup, temiz ve seri hava akışı sağlayan iki tip klima mevcuttur. Bu iki tip klima zemin tipi ve duvara monte olmak üzere ikiye ayrılırlar. Üçgen tasarımlı A++ Enerji sınıfına sahip duvar tipi klimalardan, Windfree doğal serinlik teknolojisine sahip klimalara ve Salon tipi klimalara kadar birbirinden farklı samsung klima modeline erişmek mümkündür.

SAMSUNG KLİMA KULLANIM ALANLARI
Samsung klimların kullanım alanları başta evler olmak üzere birden fazla alana hitap etmektedir. Bunlar ; işyerleri, okullar, hastaneler, kamu kurumları, kreşler ve özel şirketler olarak sınıflandırılabilirler.

SAMSUNG KLİMALARIN BAKIMININ ÖNEMİ
Her elektronik aletin bakımının önem gerektirdiği gibi Samsung klimanızın da periyodik bakımlarının çok önemli olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Samsung marka klimanızın ilk montajından, sökümüne, yer değiştirmesinden, senelik bakımına kadar tüm hizmetler firmamız tarafından profesyonel şekilde karşılanmaktadır.

SERVİSE KOLAY ULAŞILMALIDIR
Samsung klimanız ile ilgili herhangi bir işlem gerektiren durumlarda ( montaj, sökme, yer değiştirme, bakım, arıza tespiti, tamir ) en önemli mesele teknik servise kolay bir şekilde ulaşmaktır. Sıkıntılı bir durum söz konusudur ve bir an önce giderilmesi gerekmektedir. İşte tam da bu noktada 12 yıllık tecrübemizle 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz size kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek adına ilk anda devreye girmektedir. Arıza veya diğer talep kaydınız oluşturulduktan sonra derhal işlemleriniz başlatılmaktadır. Unutmayın ; tecrübeli bir samsung klima servisi ihtiyaçlarınıza hızlı ve profesyonel çözümler sağlamlıdır.
Biz tecrübemizle, bilgi ve birikimimizle, personelimizin donanımı ile sizlere anında çözüm sunmak için çalışıyoruz.

SERVİS SİZİ ANLAMALIDIR
Klimanız ile ilgili bir sıkıntılı durumda çağrı merkezini aradığınızda sıkıntınızı birkaç kelime ile anlatmanız sonrasında çağrı merkezi çalışanı sıkıntınızı tabiri caiz ise leb demeden anlayabilmeli ve sizin için en kolay olan çözümü size önerebilmeli ve sizi yönlendirebilmelidir. Yapılabilecek işlem bir resetleme sonrası düzlebiliyorsa bunun bilgisini telefonda vermeli ve memnuniyetinizi ilk aşamada sağlamalıdır. Durum daha acil ve ciddi ise derhal sahadaki uzman ekibe haber vererek hızlı bir şekilde size ulaşmalarını sağlamalıdır.

SERVİS KALİTELİ HİZMET VERMELİDİR
Klimanız için seçeceğiniz servisin verdiği hizmet kalitesini araştırmak için google veya farklı arama motorlarından yardım alabilirsiniz. Bunun bir diğer yolu ise eş dost akrabalara danışmaktır. Bizim hizmet verdiğimiz 1000 lerce müşterimizin memnuniyetlerini sorabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi benimsiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÖNEMİ
Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bir Müşterinizi memnun ederseniz bu size birden fazla müşteri olarak geri dönecektir. Böylelikle memnun müşterilerden oluşan harika bir motivasyon kaynağına sahip olursunuz.
Biz üstlendiğimiz tüm işlerde önce müşteri memnuniyeti diyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?