Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Sharp Klima Servisi

SHARP KLİMA SERVİSİ

Klima Servis hizmeti uzmanlık, bilgi, birikim ve tecrübe ister. Sharp klima servisi servis ile ilgili, ev kullanıcılarına ve endüstri kullanıcısı seviyesinde derecelendirdiğimiz ve vermekte olduğumuz hizmetlerin en önemli noktası, Sharp klimalardan en üst düzeyde verimli bir şekilde hizmet alabilmeniz açısından kıymetlidir.

Günlük hayatımızda Isıtılması veya soğutulması gerekli olan tüm ortamlar için kullanılan klima modelleri şirketler ve ev kullanımları için hayati önem arz ettiğinden, gerek çalışır haldeki durumunda, gerekse herhangi bir arıza vuku bulması durumunda Sharp klimanızı alanında ehliyetli ve kaliteli hizmet veren servislere teslim etmeniz gerekmektedir.

SHARP KLİMA MODELLERİ
Sharp klima modellerini şu başlıklar altında toplamak mümkün. Duvar tipi inverter klimalar, kanallı klimalar, kaset klimalar, tavan klimalar, salon tipi klimalar, multi dış üniteli klimalar.

SHARP KLİMA KULLANIM ALANLARI
Sharp klima modelleri ekseriyetle genel kullanım için üretilmişlerdir. Genellikle Ev, okul, hastane, iş yeri ve endüstriyel alanlarda (şirket) kullanım için programlanmış klima modelleridir.

SHARP KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Etkin olarak sürekli kullanılan Sharp Klimaların, İşimizi sıkıntıya düşürecek, bizi yazın sıcakta, kışın soğukta ayazda bırakacak arızaya mahal vermemesi için periyodik bakımlarının düzenli olarak tecrübeli bir servise yaptırılması önem arz etmektedir.

İster montaj, isterse bakım, gerekirse de arıza gibi sıkıntı durumlarında mutlaka alanında bilirkişi, yetkili ve yeterlilik belgesine sahip uzman bir servisten teknik destek almak son derece önem arz etmektedir.
Haftanın 7 günü 24 saat sizlere Sharp Klima Servisi için tam donanımlı servis personelimizle hizmete hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
Sharp Klimanızda bir problem ortaya çıktığında en can sıkıcı olay teknik servise ivedi şekilde ulaşamamaktır. Sıkıntılı bir durum cereyan etmiştir ve bir an önce çözümlenmesi gerekmektedir. Bu durumda en acil durum ise o an teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. İşte tam bu noktada; biz Sharp Klima Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat telefon hattının diğer ucunda uzman çağrı merkezi personelimizle, güler yüzlü, samimi ve profesyonel hizmet anlayışımızla, sıkıntınızı dinlemek ve probleminize çözüm sunmak için sizi bekliyor olacağız. Müşteri memnuniyeti odağımızla kaliteli hizmet ilkemizle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

KLİMANIZIN HER ANINDA BİZ VARIZ
Sharp Klima Servisi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Klimalarınız artık stabil bir şekilde çalışacak. Klimanızın montajından, bakımına, filtre temizliğine, kullanıcı hatalarına, arıza çözümleme hizmetlerinden, hali hazırda kullanım desteğine kadar karşılaştığınız her türlü olumsuzlukta çözüm üretmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Sharp Klimaların bakım işlemlerinin aksamaması için durumunuz aciliyet arz ettiğinde, belli aralıklarla iş takibi yaparak bakım hizmetini profesyonel ve hızlı olarak veriyoruz.

KLİMA SERVİSİ HIZLI OLMALIDIR
Klima servis hizmetinde tüm işler Acil koduyla işlem görmelidir. Her müşteri kendi durumunun acil olduğunu, öncelikle kendisi ile ilgilenilmesini ister. Bu hastanelerin acil servislerinde de böyledir. Her hasta kendi durumunun acil olduğunu öne sürer. Bize ulaşan her türlü talebi acil statüsünde değerlendirir ve buna göre acil hizmet vermeye gayret ederiz. Biz Sharp klima servisi olarak Gerek ilk müdahale aşamasında çağrı merkezi personelimiz ile, gerekse de sıkıntının giderilmesinin herhangi bir evresinde en acil ve hızlı çözümü sizlere üretmek için bir telefon kadar yakınız. Özellikle ticari alanda endüstriyel amaçlı kullanılan Sharp klimaların arıza ve diğer teknik servis hizmetinin ivedilikle müdahale ile sağlanması çok ehemdir. Aksi bir durum olursa işler aksayacak ve işletmenin maddi kayıplarına sebep olacaktır. Bu nedenle maddi kayıplarınızı minimize edebilmek adına hatta size maddi zarar gelmemesi adına, Sharp Klimalarınıza en hızlı sürede müdahalede bulunmayı amaçlıyoruz.

KLİMA SERVİSİ TECRÜBELİ OLMALIDIR
Size bilgi, birikim ve tecrübeleriyle yanaşan bir servis olmalı. 12 Yıllık bilgi ve birikimimiz, etkili ve dinamik bir ekip ile hizmet veriyor olmamız, Her marka ve model için oluşmuş olan tecrübelerimizin liderliğinde kaliteli servis hizmeti veriyoruz. Sharp klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel olarak donatılmıştır ve bilgilendirilmiştir.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Etkili bir klima servisi piyasadaki yenilikler sürekli takip ederek, her marka ve model klima için personelimizi sürekli eğitiyoruz. Bu sayede personelimizi ve kendimizi sürekli geliştirerek kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
Sharp Klima Servisi alanında kalite için, müşteri memnuniyeti için, acil çözüm için hizmet vermekteyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?