Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

General Klima Servisi

GENERAL KLİMA SERVİSİ
General klima servisi servis ile ilgili, teknik seviyede değerlendirdiğimiz ve vermekte olduğumuz görevin en önemli paftası, General klimalardan en üst seviyede verimli olarak hizmet alabilmeniz açısından mühimdir.
Isıtılması veya soğutulması elzem olan tüm mekânlar için kullanılan klimalar şirketler ve aile ortamları için hayati önem arz ettiği için, gerek işlem durumunda, gerekse hata vermesi durumunda General klimanızı alanında ehliyetli ve kaliteli hizmet veren servislere teslim etmeliyiz.

GENERAL KLİMA MODELLERİ
General klima modellerini şu başlıklar altında irdelemek mümkün. Duvar tipi inverter klimalar, kanallı klimalar, kaset klimalar, tavan klimalar, salon tipi klimalar, multi dış üniteli klimalar.

GENERAL KLİMA KULLANIM ALANLARI
General klima modelleri ekseriyetle genel kullanım için üretilmiş olmalarının yanında; ev, okul, hastane, iş yeri ve endüstriyel alanlarda (şirket) kullanım için programlanmış klima modelleridir.

BAKIMININ ÖNEMİ
Etkin olarak sürekli kullandığınız General Klimaların, İşimizi önleyecek, bizi yazın sıcağında, kışın soğuğunda bozukluğa sebebiyet vermemesi için olağan bakımlarının düzenli tertip edilmesi önem arz etmektedir.
İster montaj, isterse bakım, gerekirse de bozukluk durumlarında mutlaka alanında bilirkişi, yetkili ve yeterlilik belgesine sahip uzman bir servisten teknik destek almak son derece önem arz etmektedir.
Haftanın 7 günü 24 saat sizlere General Klima Servisi için tam donanımlı servis personelimizle hizmete hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
General Klimanızda bir problem ortaya çıktığında en elzem durum teknik servise ivedi şekilde ulaşabilmektir. Problemli bir durum oluşmuştur ve bir an önce çözümlenmesi gerekmektedir. Bu durumda en acil durum ise o an teknik servise ulaşabilmektir. İşte tam bu noktada; biz General Klima Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat telefon hattının diğer ucunda uzman çağrı merkezi personelimizle, güler yüzlü, samimi ve profesyonel hizmet anlayışımızla, sıkıntınızı dinlemek ve probleminize çözüm sunmak için sizi bekliyor olacağız.

KLİMANIZIN HER ANINDA BİZ VARIZ
General Klima Servisi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Klimanızın montajından, bakımına, arıza çözümleme hizmetlerinden, hali hazırda kullanım desteğine kadar karşılaştığınız her türlü sıkıntıda çözüm üretmek için size bir telefon kadar yakınız. General Klimaların bakım işlemlerinin aksamaması için durumunuz aciliyet arz ettiğinde, belli aralıklarla iş takibi yaparak bakım hizmetini profesyonel olarak veriyoruz.

KLİMA SERVİSİ HIZLI OLMALIDIR
Her müşteri kendi durumunun acil olduğunu, öncelikle kendisi ile ilgilenilmesini ister. Bu hastanelerin acil servislerinde de böyledir. Her hasta kendi durumunun acil olduğunu öne sürer. Biz General klima servisi olarak Gerek ilk müdahale aşamasında çağrı merkezi personelimiz ile, gerekse de sıkıntının giderilmesinin herhangi bir evresinde en acil ve hızlı çözümü sizlere üretmek için bir telefon kadar yakınız. Özellikle ticari alanda endüstriyel amaçlı kullanılan General klimaların arıza ve diğer teknik servis hizmetinin ivedilikle müdahale ile sağlanması çok ehemdir. Aksi bir durum olursa işler aksayacak ve işletmenin maddi kayıplarına sebep olacaktır. Bu nedenle maddi kayıplarınızı minimize edebilmek adına hatta size maddi zarar gelmemesi adına, General Klimalarınıza en hızlı sürede müdahalede bulunmayı amaçlıyoruz.

KLİMA SERVİSİ TECRÜBELİ OLMALIDIR
Size bilgi, birikim ve tecrübeleriyle yanaşan bir servis olmalı. 12 Yıllık bilgi ve birikimimiz, etkili ve dinamik bir ekip ile hizmet veriyor olmamız, Her marka ve model için oluşmuş olan tecrübelerimizin liderliğinde kaliteli servis hizmeti veriyoruz. General klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel olarak donatılmıştır ve bilgilendirilmiştir.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Etkili bir klima servisi piyasadaki yenilikler sürekli takip ederek, her marka ve model klima için personelimizi sürekli eğitiyoruz. Bu sayede personelimizi ve kendimizi sürekli geliştirerek kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
General Klima Servisi alanında kalite için, müşteri memnuniyeti için, acil çözüm için hizmet vermekteyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?