Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Panasonic Klima Servisi

PANASONİC KLİMA SERVİSİ

Panasonic klima servisi tercih ederken, kullanmakta olduğunuz ve yapmakta olduğunuz işin en önemli bölümü Panasonic klimaların yüksek performansta sürekli hizmet vermesi anlamında önemlidir.

Endüstriyel olarak soğutulması ve ısıtılması gereken tüm ekipmanlar için kullanılan Panasonic Klimalar firmalar için hayati önemli olduğundan, gerek çalışırken gerekse de arıza vermeleri durumunda Panasonic klimanız alanında uzman, işin eğitimini almış personel desteği ile kaliteli hizmet veren servise teslim etmeliyiz.

PANASONİC KLİMA MODELLERİ
Panasonic klima modelleri endüstriyel ve genel amaçla kullanılmakla birlikte şu şekildedir. Duvar tipi klimalar, İnverter Klimalar, Çok yönlü kaset tipi klimalar olarak çeitlendirilmektedir.

PANASONİC KLİMA KULLANIM ALANLARI
Panasonic klimalarının kullanım alanları diğer klimalar gibi çok geniş olmasıyla birlikte, endüstriyel olarak soğutma, hastaneler, okullar, lokantalar v.b. gibi örnekleri genişleterek saymak mümkündür.

PANASONİC KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Sürekli olarak kullanılan Panasonic klimaların, bizi yarı yolda bırakacak, işimizi aksatacak arızalar vermemesi için periyodik bakımlarının mutlaka düzenli olarak yapılması gerekmektedir.
Gerek yetkili servis montajı, gerek yetkili bakım, gerekse de oluşabilecek arıza durumlarında uzman ve yeterlilik belgesine sahip bir serviste hizmet almak hayati önem arz etmektedir.
Biz de bu konuda teknik ekibimizle tam donanımlı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırız.

SERVİSE KOLAY ULAŞABİLMELİSİNİZ
Panasonic klimanız ile ilgili bir arıza oluştuğunda en önemli durum teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Aksayan bir durum hem işlerinizi, hem günlük hayatınızı olumsuz etkileyeceğinden bir an önce çözüm üretilmesi gerekmektedir. Bu aşamada en önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmenizdir. Biz servis olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek için hazır bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Ürününüzün ilk kurulum montaj işleminden, periyodik akımına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği aşamasına kadar sizlerin yanındayız. Panasonic klimaların bakım hizmetlerinin aksamaması ve aciliyet teşkil etmesi durumunda belli periyotlarla iş takibi tarafımızdan yapılarak bakım hizmetini profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

SERVİS HİZMETİ HIZLI OLMALIDIR
Kendimizi sizin yerinize koyuyoruz ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale aşamasında gerekse de arızanın giderilmesinin her aşamasında en tez zamanda size hizmet vermek için varız. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan Panasonic klimaların anında müdahale işlemleri çok önemlidir. Aksi halde müşterimizin işleri aksayacak ve maddi kayıplara sebebiyet verecektir.

SERVİS HİZMETİ TECRÜBELİ OLMALIDIR
Biz tecrübeliyiz. Tecrübe ve birikimimizi dinamik ekibimizle harmanlayarak profesyonel hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin ışığında teknik servis hizmeti veriyoruz. Panasonic klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmıştır.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Değişen piyasa koşullarını sürekli takip ederek, her marka ve model için sürekli eğitimlerle personelimizi destekliyor ve eğitiyoruz. Bu şekilde kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirerek en profesyonel ve verimli hizmeti veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayesi içindeyiz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Kaliteli ve orijinal yedek parça klimalarınızın stabil çalışması için en önemli kaynaktır. Kalitesiz bir yedek parça sisteme arıza oluşturabilir. Biz en kaliteli yedek parçalar ile hizmet vermekteyiz.

MEMNUNİYETİNİZE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.

Kaliteli hizmet için çözüm ve hizmet üretiyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?