Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Hitachi Klima Servisi

HİTACHİ KLİMA SERVİSİ

Hitachi klima servisi seçme yaparken, kullanmakta olduğumuz ürünün sağlıklı çalışması açısından yetkili servise yönelim önemlidir. Hitachi klimaların mürtefi verimlilikte sağlam olarak ve maksimum süreler çalışabilmeleri için Hitachi klima servisi seçim son derece ehemmiyetlidir.

Hitachi klimalar, ısıtma ve soğutma maksadıyla kullanılmaktadır. Kurumsal olarak veya Ev kullanıcıları için büyükçe önemi olduğu için gerek çalışıyorken, gerekse arıza vermesi durumunda Hitachi klimanızı şüphesiz alanında uzman ve kaliteli yedek parçalarla hizmet veren teknik servise teslim etmelisiniz.

Kaliteli yedek parça kullanımı ve uzman servis ekibi desteği ile klimanızı en detaylı şekilde tanıyan bir servise teslim etmelisiniz.

HİTACHİ KLİMA MODELLERİ

Hitachi klima modelleri Split Klimalar, Salon tipi klimalar. HİTACHİ inverter klimalar, iklimlendirme teknolojisinin son özelliklerini ve yüksek enerji tasarrufunu, bununla birlikte sessiz çalışmayı taahhüt ediyorlar.

HİTACHİ KLİMA KULLANIM ALANLARI

Hitachi klimaların kullanım yerleri çok geniştir. Evlerden, işyerlerine, okullardan, hastanelere kadar bir çok sektörde kullanılmaktadır.

HİTACHİ KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Hitachi klimalar devamlı kullanıldığında araçlarımızın periyodik KM bakımları gibi bakım yaptırmamız gerekmektedir. Aksi takdirde klimamız hata verebilir ve daha pahalı bedellerle karşılaşabiliriz. Klimanızın ilk kurulumundan, periyodik bakımlarına lazım olduğu durumlarda arıza ve tamir işlemlerine kadar uzman bir servisten hizmet almak kesinlikle çok önemlidir.
Bu noktada ekibimiz ile tam donanımlı olarak hizmet vermeye hazırız.

SERVİS KOLAY ULAŞILIR OLMALIDIR
Hitachi klimanız ile alakalı bir arıza teşkil ettiğinde en mühim durum Teknik servis ekibine veya call center e hızlı bir şekilde erişmek olacaktır. Can sıkıcı bir durum vardır ve bir an evvel çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Bu anda dilek ise servise ulaşabilmektedir. Biz Servis hizmetlerimizi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunuyor ve ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler üretiyoruz.

SERVİS HIZLI OLMALIDIR

Sıkıntınızın başladığı ilk anda acele ulaştığınız çağrı merkezimizden saha ekibimize aktarılan bilgileriniz doğrultusunda en hızlı şekilde size ulaşan servis personelimiz ile hizmet veriyoruz. Özellikle kurumsal müşterilerimizin kullanımında olan Hitachi klimaların bakımıyla ilgili daha duyarlı davranıyor ve arızalarının müşküllerinin giderilmesi için en acele şekilde çare sunuyoruz. Bu hizmeti hızlı verememek ilgili firmanın maddesel ve soyut kaybı olacağı için bu duruma çok önem veriyoruz.

SERVİS TECRÜBELİ OLMALIDIR

Hitachi klimanızı teslim ettiğiniz servis, klimanızın A’dan Z’ye tüm noktalarını ezbere bilmeli, müdahale edeceği yeri, kullanacağı yedek parçayı ezbere bilmelidir. 12 yıllık tecrübemiz, uzman ve dinamik kadromuzla siz değerli müşterilerimize bilgi ve birikimimiz ışığında hizmet veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ

Kaliteli hizmet temel prensibimiz. Vermiş olduğumuz hizmet sizlerin memnuniyeti için 1. Sınıf olmak zorunda. Çünkü biz kalitesiz bir hizmet vererek sizinle bir kez çalışıp bir daha çalışmamak yerine, kaliteli hizmet vererek ömür boyu çalışmayı diliyoruz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA

Yedek parçalar Hitachi klimanızın sağlıklı çalışması için en önemli unsurdur. Kalitesi düşük parçalar cihazınıza hasar verebilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet veriyoruz.

MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Müşterilerimizin mutluluğuna çok önem veriyoruz. Mutlu olmayan bir müşteri bizim hizmetimizi eksik ve kalitesiz kılar. Fakat memnun bir müşteri bizi tavsiye ederek daha geniş kitlelere organik olarak ulaşmamızı sağlar. Bu çerçevede faaliyetlerimizin her aşamasında mutlaka müşteri memnuniyetini en ön safta tutuyoruz.

Kalite için, memnuniyet için, mutlu müşteriler için, hızlı ve etkili çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?