Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Mitsubishi Electric Klima Servisi

MİTSUBİSHİ ELECTRİC KLİMA SERVİSİ

Mitsubishi Electric klima servisi tercih ederken , yararlanmakta olduğunuz ve yapmakta olduğunuz işin en önemli bölümü Mitsubishi Electric klimaların yüksek performansta her daim hizmet verebilmesi manasında önemlidir.

Endüstriyel olarak soğutulması ve ısıtılması gereken tüm donanımlar için kullanılan Mitsubishi Electric Klimalar firmalar ve ev ortamı için ehem olduğundan, gerek çalışırken gerekse de hata durumlarında Mitsubishi Electric klimanız alanında uzman, işin öğrenimini almış profesyonel personel desteği ile kaliteli hizmet veren servise teslim etmelisiniz.

MİTSUBİSHİ ELECTRİC KLİMA MODELLERİ
Mitsubishi Electric klima modelleri endüstriyel ve genel amaçla kullanılmakla birlikte şu şekildedir. Ev Ofis Tipi Klimalar, Ticari tip klimalar, VRF Merkezi sistem klimalar ve alışılmış klima sektöründe pek ender rastlanan El kurutma sistemlerinden oluşmaktadır.

MİTSUBİSHİ ELECTRİC KLİMA KULLANIM ALANLARI
Mitsubishi Electric klimalarının kullanım alanları diğer klimalar gibi çok geniş olmakla beraber, endüstriyel olarak soğutma, hastaneler, okullar, lokantalar, restorantlar v.b. gibi sayamadığımız bir çok sektörde kullanılmaktadır. Örnekleri genişleterek saymak mümkündür.

MİTSUBİSHİ ELECTRİC KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ
Aktif olarak kullanılan Mitsubishi Electric klimaların, bizi yarı yolda bırakacak, işlerimizi aksatacak arızalar vermemesi için belirli dönemlerde bakımlarının mutlaka nizamlı olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Bakım işi uzmanına yaptırmanız çok önemlidir. Gerek yetkili servis ilk klima montajı, gerek yetkili servis periyodik bakım, gerekse de oluşabilecek arıza durumlarında uzman ve yeterlilik belgesine sahip bir serviste hizmet almak her müşterinin hakkıdır.
Biz de bu konuda teknik ekibimizle tam donanımlı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırız.

SERVİSE KOLAY ULAŞABİLMELİSİNİZ
Klimanızın arıza ve periyodik bakım durumunda servise acele ulaşmanız gerekir. Mitsubishi Electric klimanız ile ilgili bir arıza meydana geldiğinde en önemli durum teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Aksayan bir durum hem işinizi olumsuz etkileyeceğinden hem maddi hem manevi huzursuzluk ve kayıp oluşturacaktır. Derhal çözüm üretilmesi gerekmektedir. En önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmenizdir. Biz servis olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek için hazır bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
12 yıldır Piyasada faaliyet gösetermekteyiz. Mitsubishi Electric Klimanızın ilk kurulum montaj işlemlerinden, periyodik bakımlarına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği hizmetine değin sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız. Mitsubishi Electric klimaların bakım hizmetlerinin sekteye uğramaması ve ivedilik teşkil arz etmesi durumunda belli periyotlarla iş takibi tarafımızdan yapılarak bakım hizmetini hızlı ve profesyonel bir şekilde veriyoruz.

SERVİS HİZMETİ HIZLI OLMALIDIR
Empati yapıyoruz ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale evresinde gerekse de arızanın giderilmesinin her evresinde en hızlı şekilde size hizmet vermek için çalışıyoruz. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan Mitsubishi Electric klimaların anında müdahale işlemleri çok elzemdir. Aksi halde müşterimizin işleri aksayacak ve maddi kayıplara sebebiyet verecektir.

SERVİS HİZMETİ TECRÜBE İSTER
Biz tecrübeliyiz. Dinamiğiz. Bilgiliyiz. Tecrübe ve birikimimizi uzman ekibimizle harmanlayarak kaliteli hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin gölgesinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Mitsubishi Electric klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmış olarak hizmet vermektedir.

KLİMA SERVİSİ BİLGİLİ OLMALIDIR
Sürekli yenilenen ürün marka ve modellerini çek ederek Değişen piyasa koşullarını sürekli takip ederek, her marka ve model için sürekli eğitimlerle personelimizi destekliyor ve eğitiyoruz. Bu şekilde kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirerek en profesyonel ve verimli hizmeti veriyoruz.

KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
İlkemiz her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışmak. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayretindeyiz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Kaliteli ve orijinal yedek parça klimalarınızın sürekli kullanılabilmesi için en önemli kaynaktır. Kalitesiz bir yedek parça sistemde arıza oluşturur. Biz en kaliteli ve orijinal yedek parçalar ile hizmet veriyoruz.

MEMNUNİYETİNİZE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.

Kaliteli hizmet için çözüm ve hizmet üretiyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?