Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Aura Klima Servisi

AURA KLİMA SERVİSİ

İhlas ev aletleri bünyesinde bulunan Aura markası, Türkiye geneline yayılmış binlerce personel ve satış ağı ile klima pazarından önemli bir pay almaktadır.

Aura klima servisi olarak aynı hizmet kalitesini, uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

AURA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

  • Klimalar
  • Su ısıtıcılar
  • Su arıtma cihazları
  • Temizlik robotu
  • Küçük ev aletleri

AURA KLİMA ÇEŞİTLERİ

  • Duvar tipi split klimalar
  • Salon tipi klimalar
  • Inverter klimalar

AURA KLİMA ÖZELLİKLERİ
Aura Klimalar, Otomatik 4 yönlü hava yönlendirme özelliği ile hava akışını kullanıcının kontrolüne sunar. Ortamı ihtiyaca göre çok hızlı soğutmak JetCool (turbo) sayesinde çok kısa sürede mümkün. Şık ve sade tasarımıyla tüm mekanlarda kullanılmak üzere geliştirilen Aura klimalar sessiz çalışan kompresörleri ile konforlu serinleme sağlar. Yüksek performansla ekonomik serinlik sunar.
İyonizer Teknolojili, Aura Inverter Klima
İyonizer teknolojiye sahip Aura inverter klimalar mekanlara pozitif bir ortam sağlar. Doğada bulunan negatif iyon yüklü havayı teknoloji sayesinde ortama yayar. Aura iyonizer teknolojili, inverter klimalar, çalıştıkları ortamları polen, bakteri, mayt ve sigara dumanından arındırır. Ortamın havasını canlandırır, sağlığa zararlı tüm partiküllerin solunum sistemi ile çekilmesini önler, sağlıklı ve ferah bir hava verir.

KAPASİTE TESPİTİ
Klimayı almadan önce mutlaka ama mutlaka kapasite testi yaptırmalısınız. Bu işlem yapılırken, öncelikle kullanmayı düşündüğünüz ortam için keşif sağlanır. Keşif esnasında, bulunduğunuz yerin metrekaresi, pencere adedi, güneş alma durumu, binadaki bulunduğu kat gibi ölçütler ile rakamsal sonuçlar çıkarılır. Bu rakamlar ile size almanız gereken klimanın kapasitesi bildirilir.
Duvar Tipi klimaların kapasiteleri 8-9 BTU, 12 BTU, 18 BTU, 22 BTU, 28 BTU olarak sınıflandırılmışlardır. Size en uygun kapasite bildirildikten sonra temin yoluna gidersiniz.

MONTAJ AŞAMASI
Klimanın verimli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için montaj aşaması çok hassastır. Servis olarak en kaliteli montaj hizmetini vermekteyiz. Aşama aşama hassasiyet ile en doğru ve verim alabileceğiniz şekilde montajı yapılır.

KULLANIM DESTEĞİ
Duvar tipi klimalar artık birçok özellik ile donatılmışlardır. Bu sebeple en verimli kullanabilmeniz için profesyonel ekibimiz size tüm özelliklerini anlatarak, hangi mevsimde hangi ayarlar ile kullanılacağını uygulamalı olarak anlatmaktadır.

PERİYODİK BAKIMLAR
Duvar tipi klimaların, sağlıklı ortam oluşturmaya devam etmesi, arızalanmaması, uzun ömürlü olması, elektrik tasarrufu veriminin sürmesi için, yılda belli aralıklarla periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım hizmetini de tüm argümanları ile en kaliteli şekilde vermekteyiz.

ARIZA ANINDA HİZMETİMİZ
Günlük ve sürekli kullandığımız Duvar tipi klimaların zaman zaman arızalar yapması çok normaldir. Bazen kullanıcı kaynaklı olabilen bu arızalar, bazen de teknik süreç sonunda gerçekleşebilir. Tüm arızalara servisimiz olarak anında müdahale etmekteyiz. Hızlıca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisimiz, en kısa süreçte ekibimizi yönlendirecek, minimum maliyet ile maksimum kalite ölçüsünü kullanarak arızanın giderilmesi sağlanacaktır.

Biz servis olarak tüm hizmetlerimizde; hızlı iletişim, anında müdahale, kaliteli parça kullanımı, servis sonrası destek, garanti hizmet sürelerinin uygulanması maddelerini düstur edinerek memnuniyetinize adayız.
Sağlığınızı, nezih ortamlarınızı teslim ettiğiniz, maddi bedeller ödediğiniz duvar tipi klimalarınız için aynı değeri hissettirecek servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?