Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Tuzla Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi siz değerli müşterilerimizin klima bakım, klima montaj, klima arıza ve klima tamir durumlarında ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına hizmet sunmaktadır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında farklı klima modelleri ile ilgili sağlamış olduğumuz teknik servis hizmeti ile ilgili hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında; VRF klima, Kanallı Tip Klima, Salon tipi klima ve bir çok klima modeli bulunmaktadır.

Tuzla klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklentileri ile ilgili tüm taleplerinizi biliyor, bildiğimiz için sizin yerimize kendimizi koyarak hizmet sağlıyor ve sıkıntınızın bir an önce giderilebilmesi için elimizden gelen gayreti göstererek ivedi şekilde işlemlerinizi çözümlemeyi amaçlıyoruz.

Özellik itibari ile bulunulan ortamın iklimlendirilmesi ile ilgili soğuk – sıcak fayda sağlayan klimaların her elektronik eşyanın olduğu gibi faydalı kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu fayda sağlayacağı sürenin uzun veya kısa sürmesi ise tamamen kullanıcının tercihlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Zamanında klima bakımı yaptırmanın son derece önemli olduğu klima faydalı ömrünü uzatan en önemli süreçtir. Siz de klimalarınızın ilk günkü performans ile enerji tüketim sınıfı değişmeden verimli ve tasarruflu bir şekilde uzun yıllar çalışmasını istiyorsanız yapmanız gereken Tuzla klima servisine gönül rahatlığı ile ürününüzü teslim etmek olacaktır.

12 yıldır klima bakım, klima tamir, klima arıza sektöründe faaliyet gösteren Tuzla Klima Servisi, siz değerli müşterilerimizin önceliklerine ve hassasiyetlerine değer veriyor, klimanız ile ilgili tüm süreçlerde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyor, kullandığı yedek parçaların garantisini veriyor ve siz değerli müşterilerimizin tüm arıza işlemleri faturalı ve yasal bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Arızalanması veya farklı bir sıkıntısı gerçekleştiğinde en önemli faktörün servise anında ulaşmak olduğu klimalar ile ilgili her gün kendimizi geliştiriyor ve çağrı merkezi çalışanlarımıza etkili müşteri iletişimi, telefonda başarılı yönlendirme, çözüm sürecine katkı sağlamak alanlarında sürekli eğitim vermekteyiz.

Makro Servis sizden gelen çağrılar anında saha personelimize iletilerek en ivedi şekilde probleminizin giderilmesi için çağrı merkezi çalışanlarımız il kesintisiz hizmet için sürekli çalışmaktayız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?