Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi, klima bakım, onarım, arıza ve tamirinde orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirerek hizmet sağlamaktadır. Güngören bölgesinde 12 yıldır sürdürmekte olduğumuz klima servis hizmetleri kapsamında siz değerli Güngören sakinlerinin klima bakım, klima arıza, klima tamir ve klima montaj ile ilgili her türlü teknik konuda hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında; Duvar tipi klima, Kaset tipi klima, Salon Tipi klima, İnverter klima, Kanallı tip klima, Yer ve tavan tipi klima, Multi Tip Klima, VRf klima ve chiller klima modelleri bulunmaktadır.

Biz tecrübeliyiz…
Güngören klima servisi yılların birikim ve tecrübesini sahaya aktaran, sahadaki personelimiz ile merkez personelimiz arasındaki koordinasyonu en etkin bir şekilde sağlayan sağlam ve güvenilir bir altyapıya sahibiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini gözeten kalite standartları ile hizmet vermekteyiz.

Klima servisi ulaşılabilir olmalıdır. Bu sebeple Güngören klima servisi olarak sizlerin klima arıza, klima bakım ve klima tamir konularında kolayca servis hizmetine ulaşabilmeniz için web sitemizde bulunan mobil telefon numaralarımızla, çağrı merkezi numaramızla, arıza kayıt formumuzla ve mail adresimiz ile bizlere ulaşabilmeniz son derece kolaydır.

Çağrı merkezi sorunu anında çözüme ulaştırmalıdır… Çağrı merkezimiz sizlerden gelen klima arıza, klima tamir, klima montaj taleplerini anında kayıt altına almakta, sahada bulunan donanımlı teknik servis personellerimize aktarmakta ve arıza taleplerinin tamamına yakınına aynı gün çözüm ulaştırmaktayız. Güngören Klima Servisi olarak, orijinal yedek parça, kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmekte olan teknik servisimiz kaliteden ödün vermeden sizlerin sıkıntınızı mümkün olan en azami sürede çözüme ulaştırmak gayesindedir.

Klimanız ile ilgili yaşadığınız problemde en önemli konuların başında bir teknik servise özellikle yetkili ve işinin ehli bir teknik servise ulaşmak gelmektedir. Bu bağlamda Güngören Klima Servisi, haftanın 7 günü 24 saat çağrı merkezi personellerimiz ve sahada bulunan teknik servis personellerimiz ile her model klimanızın tamir, klima bakım, klima arıza ve klima montaj işlemleri ile ilgili anında çözüme ulaştırılması için sizlere hizmet vermektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?