Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Adalar Klima Servisi

Adalar Klima Servisi ile ilgili her türlü arıza, bakım, onarım, montaj ve tamir ihtiyaçlarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.

İstanbul’un tüm ilçelerine sağlamış olduğumuz klima arıza, bakım, montaj ve tamir servisinin yanı sıra tarihi İstanbul’a yakınlığı ile bilinen, karayolu ile ulaşım imkanı bulunmayan ve eşsiz güzellikteki Adaları için de klima servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da büyüklü küçüklü yerleşim bulunan beş tane ada bulunmaktadır. Bunlar; Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası’dır.

Eskiden bir lüks olan ve her evde bulunmayan klimalar artık gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde dört mevsim her evde kullanılan ve ihtiyaç duyulan hale gelmiştir. Kullanmakta olduğumuz klimaların uzun ömürlü, problemsiz ve etkin bir şekilde çalışabilmesi için ise teknik servis hizmet son derece önem arz etmektedir.

Arıza ve tamir durumlarında yeterli donatıda ve bilgili işinin ehli bir teknik servis tarafından müdahale edilmeyen klimalar uzun süreli kullanımlar sonrası çok daha külfetli masraflar çıkartabilmektedir. Cihazımızı uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için bakımını zamanında yaptırmalı, gerekli tamir durumlarında ise etkili ve yetkili bir teknik servisten hizmet almalıyız. Son derece önemli olan servis seçimi hem klimanızın ömrünü uzatacak, hem de daha erimli şekilde ve enerji tasarrufu sağlayarak kullanmanıza fayda sağlayacaktır.

Bilinçli tüketici olarak satın alırken nasıl inceliyor, farklı fiyat karşılaştırma sitelerinde (akakçe) vb. gibi sorgulama yapıp, daha önce o ürünü kullanan kullanıcı yorumlarını araştırıyorsak klima servisi seçiminde de aynı titizliği göstermeliyiz.

Firmamız Adalar Klima Servisi konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte, klima arıza, montaj ve tamir hizmetlerini 12 yıllık tecrübesi ve donanımlı personeli ile müşteri memnuniyeti esasları çerçevesinde sağlamaktadır.

Teknik servis ulaşılabilir olmalıdır. Arıza halleri en çok can sıkan, farklı amatör servislerin fahiş fiyatlar ile müşteriye yaklaştığı ve müşterinin anlık mecburiyetini kullanmaya çok müsait zamanlardır. Bu zamanlarda özellikle doğru ve yetkili bir servise ulaşmak son derece önemlidir. Bu yüzden sürekli ulaşım sağlayabilmeniz açısından çağrı merkezi personelimiz günün her saati sizi samimiyetle karşılıyor ve sıkıntınızı çözmek için anında saha ekibimize bildiriyor.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?