Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi ile ilgili en doğru ve etkili teknik servis hizmetine web sitemizden ulaşabilirsiniz. İstanbul ilinin batı bölümünde yer alan Beylikdüzü; Güney kısmında Marmara denizi, doğusunda Avcılar ilçesi, Batısında Büyükçekmece, Kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri ile komşuluk içerisindedir. Beylikdüzü gerek konumu, gerekse günden güne gelişen yapısıyla İstanbul’un parlayan yıldızı konumundadır.

Klima denince akla genellikle yaz aylarında serinlemek amacıyla kullanıldığı ön bilgisi gelmektedir. Çok yanlış bir ön yargı olan klimaların sadece serinlemek amacı ile kullanıldığı düşüncesi gelişen teknolojinin ve insanların ihtiyaçlarının her geçen gün biraz daha artması ile hem ısınma hem de serinleme amacı ile kullanılır hale gelmiştir.

Hal böyle olunca insanların çoğu evlerinde veya iş yerlerinde klimalardan faydalanarak ısınma ve serinleme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu kadar yoğun kullanım sonrası faydalı ömürleri zaman içerisinde tükenen ve eski performansının daha azı bir performans sergileyen klimaların periyodik olarak bakıma ihtiyaçları olmaktadır.

Biz Beylikdüzü klima servisi olarak gerek klima bakım, klima arıza gerekse klima tamir ve klima montaj hizmetlerimiz ile siz değerli Beylikdüzü sakinlerinin klima ile ilgili her türlü ihtiyacınızda sizlere çözüm üretmek için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Klima bakımı uzmanlık gerektiren bir alandır. Beylikdüzü klima servisi olarak hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında Chiller klima, VRF klima, Multi Tip Klima ve bütün klima modelleri bulunmaktadır. Keşif ve Klima montaj hizmetimiz ile sizlerin verimine en uygun lokasyon tespit edilerek tavsiye edilmekte ve klima montaj işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Klima arıza problemleri ile karşılaştığınız durumlarda en kötü senaryo ulaşmak istediğiniz teknik servis ile iletişim sıkıntıları yaşamanızdır. Durumunuz acil, klimanız arızalıdır ve karşınızda bir muhattap bulamamak can sıkıcıdır.

Beylikdüzü klima servisi, sizlere haftanın 7 günü 24 saat çağrı merkezimizde çalışan tecrübeli personellerimiz sayesinde arıza veya tamir kayıtlarınız anlık alınır, kayıtlarınız aciliyet durumuna göre derhal sahadaki personellerimize iletilir ve bölgenize en yakın teknik servis aracımız adresinize gönderilir ve işleminiz hızlıca halledilir. Beylikdüzü Klima Servisi ile ilgili hizmet almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?