Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

VRF Klima Servisi

VRF Klima Servisi

VRF klima servisimiz, çok fonksiyonlu, yüksek kapasiteli, yüksek verimli VRF klimalar için en kaliteli hizmeti vermek için hazırdır.

Öncelikle VRF klima sistemini tanıyalım.

VRF klima sistemi genel anlamdı, bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin beslenmesidir. Sistemde bir dış ünite bulunur ve kapasitesine göre belli sayıda iç ünite beslenir. İç ünitelerin bulunduğu ortama göre akışkanlık debisi ayarlanır. Soğuk veya sıcak olarak kullanılabilir.

VRF klimaların en büyük özelliklerinden biri değişken debi seviyesi sebebiyle bulunduğu ortama uygun çalışmasıdır. Bu sayede elektrik tasarrufu sağlanmaktadır.

Teknik ve elektronik sistemi gelişmiş bir şekilde yapılmıştır. Çok fonksiyonlu yapısı gereği bulunduğu ortamsa kolay kullanım, verimlilik, pratiklik sağlamaktadır. Bu sebepler ile çok tercih edilen bir sistemdir. Ayrıca her iç ünitenin bağımsız ayar ve kontrol ile çalışması maksimum verim sağlamaktadır.

İki modeli bulunmaktadır. Birincisi sadece soğutma veya ısıtmadır. Kullanım ortamına göre bu tercihlerden biri yapılabilir. Tercih sebebi ikinci sisteme göre ekonomik anlamda daha uygun olmasıdır.

İkinci sistem, hem soğuk hem de sıcak özelliği bulunmasıdır. Maliyet olarak biraz daha yüksek olsa da kullanım alanlarındaki faydası yaptığımız yatırımın karşılığını maksimum düzeyde sağlayacaktır.

VRF KLİMALARIN KULLANIM ALANLARI
VRF klimalar yüksek kapasitesi avantajı ile, okullar, fabrikalar, devlet daireleri, büyük villalar gibi insanların yoğun yaşadığı ortamlarda kullanılmaktadır.

VRF KLİMALARIN AVANTAJLARI
En büyük avantajı bir adet dış motor ile beslenmesi sebebiyle tasarruf sağlanmasıdır. Minimum enerji ile maksimum verimlilik kazandırmaktadır. Ayrıca dış ünitenin iç üniteye olan uzaklığı, sessiz bir çalışma sağlamaktadır. Bu durum da çalışma ortamlarımıza konfor sağlamaktadır.

AZ ALAN İŞGALİ, yaşam alanlarımızda minimum yer kaplamaktadır.

KONTROL KOLAYLIĞI, her iç ünite kendi içinde kontrol edilebilir ve her ortama uygun ayarlar seçilebilir.

Ayrıca VRF klima sistemleri hem bireysel hem de merkezi sistemler için tek alternatiftir. Bu sayede çok daha fazla tercih edilmektedir.

Yaşam alanlarımızda vazgeçilmezimiz VFR klimaların, en uygun şekilde, verimli, yüksek performans, aksaklık olmadan kullanılması, arıza oluştuğunda kaliteli hizmet alınması açısından servis seçimi önemlidir.

VFR Klima sistemini ile ilgili servis hizmetlerini bize teslim etmeniz için çok sebepleriniz var.

BİZ KOLAY ULAŞILIRIZ
Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum servise hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Bu noktada en ihtiyaç olan durum servise ulaşabilmektir. Biz servis olarak telefonun diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm sunmak için bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Biz servis olarak montajdan, bakıma, arıza çözüm hizmetinden kullanım desteğine kadar her aşamada sizinleyiz.

BİZ HIZLIYIZ
Her müşteri gibi siz de problemin hızlı çözülmesini istersiniz. Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arıza giderilmesinin her aşamasında en hızlı zamanda sizin için varız.

BİZ TERCÜBELİYİZ
12 yıllık birikimiz ile dinamik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş tecrübelerimiz kılavuzluğunda servis hizmeti vermekteyiz.

BİZ BİLGİLİYİZ
Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

BİZ KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Biz kaliteli hizmet için varız, sizinle bir kez değil sürekli çalışmak arzusu ile en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.

BİZ KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Yedek parça cihazlarınızın çalışması için en önemli etkendir. Kalitesi düşük bir yedek parçanın ürüne takılması tüm sistemi bozabilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet vermekteyiz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmet ve çözümler ne kadar kaliteli olursa olsun, memnun olmayan bir müşteri hizmetimizi eksik kılar. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.
Kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?