Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Chiller Klima Servisi

Chiller Klima Servisi

Chiller klima servisi seçimi, endüstriyel olarak kullandığımız ve yapmakta olduğumuz işin en önemli parçası Chiller klimaların yüksek verimlilikte hizmet vermesi anlamında önemlidir.

Endüstriyel olarak soğutulması gereken tüm ekipmanlar için kullanılır. Firmalar için hayati önemi olduğu için, gerek çalışması esnasında gerekse de arıza durumunda Chiller klimamızı alanında uzman ve kaliteli hizmet veren servise teslim etmeliyiz.

Chiller Klima Modelleri

1. Hava soğutmalı chiller klimalar: Kondanseri hava ile soğuyan klimalardır. Üzerinde bulunan fanlar sayesinde hava akışkanlığı sağlanarak faaliyetini sürdürür. Genelde su verimliliğinin az olduğu yerlerde kullanılır.

2. Su soğutmalı chiller klimalar: Kondanseri su ile soğutulan klimalardır. Su soğutmalı chiller klimalarda kule fanları vardır ve kondanser ünitesi içerisindeki ısınmış gazın sıcaklığını alarak kule fanlarının olduğu yerde soğur. Hava akışkanlığının mümkün olmadığı mekanlarda kullanılır. Genelde bodrum katlarına montajı yapılır.

Chiller Klima Kullanım Alanları

Chiller soğutma sistemlerinin kullanım alanları çok geniş olmakla beraber, endüstriyel olarak kalıp soğutma, hastaneler, okullar gibi başlıca yerleri saymak mümkündür.

Bakımın Önemi

Sürekli aktif olan Chiller klimaların, işimizi aksatacak arızalara sebep olmaması için periyodik bakımlarının düzenli yapılması önemlidir.

Gerek montaj, gerek bakım, gerekse de arıza durumlarında uzman bir servisten destek almak hayati önem taşımaktadır.

Biz de ekibimiz ile tam donanımlı olarak hizmete hazırız.

BİZ KOLAY ULAŞILIRIZ
Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum servise hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Bu noktada en ihtiyaç olan durum servise ulaşabilmektir. Chiller servis olarak telefonun diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm sunmak için bekliyoruz.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Chiller servisi olarak montajdan, bakıma, arıza çözüm hizmetinden kullanım desteğine kadar her aşamada sizinleyiz. Chiller klimaların bakımları işlerimizin aksamaması için önemli olduğunda, belli periyotlarda iş takibi yapılarak bakım hizmetini vermekteyiz.

BİZ HIZLIYIZ
Her müşteri gibi siz de problemin hızlı çözülmesini istersiniz. Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arıza giderilmesinin her aşamasında en hızlı zamanda sizin için varız. Özellikle endüstriyel alanda kulllanılan chiller klimalara anında müdahale çok önemlidir. Aksi halde işlerimiz aksayacak ve maddi kayıplara sebep olacaktır.

BİZ TERCÜBELİYİZ
12 yıllık birikimiz ile dinamik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş tecrübelerimiz kılavuzluğunda servis hizmeti vermekteyiz. Chiller klimalar özel uzmanlık istediğinden personelimiz bu bilgiler ile donatılmıştır.

BİZ BİLGİLİYİZ
Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

BİZ KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Biz kaliteli hizmet için varız, sizinle bir kez değil sürekli çalışmak arzusu ile en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.

BİZ KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Yedek parça cihazlarınızın çalışması için en önemli etkendir. Kalitesi düşük bir yedek parçanın ürüne takılması tüm sistemi bozabilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet vermekteyiz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmet ve çözümler ne kadar kaliteli olursa olsun, memnun olmayan bir müşteri hizmetimizi eksik kılar. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.

Kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?