Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

İnverter Klima Servisi

İnverter Klima Servisi

Inverter klima, klima gelişim sürecinin geldiği son noktadır. Elektrik tasarrufu, yüksek verimlilik, ortama uygun işleyiş ile fiyat farkının hakkını fazlası ile vermektedir. Inverter klima servisi olarak ta bu kalitenin karşılığını vermek arzusundayız.

İnverter Klima Nedir?

Inverter teknoloji ise şu demektir: klimanın içerisindeki hava üfleyen kompresörün ortamın ihtiyacına göre çalışma kapasitesini kendi kendine arttırması ve azaltmasıdır. Bu bir klima teknolojisidir. İnverter özelliği olmayan klimalar ortamı sürekli aynı kapasitede hava üfleyerek ısıtmakta/soğutmakta, bunu yaparken de ortam belli bir ısıya ulaştığında klima otomatik kapanmakta, ortamın ısısı düştüğünde ise otomatik açılmaktadır. İnverter klimalar ise içerdiği teknoloji sayesinde hava üfleme işini otomatik olarak ortam ısısına göre ayarlayarak klimanın kapanıp - açılma gibi ek enerji gerektiren proseslere ihtiyaç duymamasını sağlıyor. Böylece eski tip klimalara göre birçok yarar sağlıyor.

İnverter Klima Nasıl Tasarruf Sağlar?

Inverter klimaların en önemli özelliği tasarruftur. Peki, inverter klima hangi şartlarda gerçekten tasarruf sağlar? Bu sorunun cevabı aslında sizin klima kullanım şeklinizle ilgilidir. Eğer günde bir, iki saatliğine çalıştırmak üzere klima almayı düşünüyorsanız inverter olmayan, A sınıfı bir klima da tercih edebilirsiniz. Çünkü bir, iki saat çalışma sırasında klimanız sadece bir kaç kez dur-kalk yapacak ve zaten çok fazla enerji sarf etmeyecektir. Fakat örneğin, klimayı sabahtan akşama kadar çalışması gerekecek olan bir işyerine alıyorsanız, klimanızın gün içerisinde onlarca kez dur-kalk yapacağını göz önüne alarak, inverter tipi bir klimanın gerçekten tasarruf sağlayacağını unutmamalısınız.

Her üründe olduğu gibi inverter klima alırken de ön araştırma mutlaka yapılmalıdır. Bu noktada servis olarak sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Öncelikle inverter klimayı kullanmak istediğiniz ortamın analizi yapılır. Genişlik, güneş alma durumu, kat sayısı, pencere sayısı, kullanım sıklığı raporlanır. Size uygun olacak klima kapasitesi tavsiye edilir.

Akabinde montaj aşamasında da genç, dinamik ekibimiz ile en kaliteli montaj malzemeleri kullanarak, ortamın estetiğini bozmadan işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Inverter klimanın karmaşık yapısı ve ince hassas ayarda kullanılma gerekliliği, kullanmayı öğrenmek hususunu önemli kılmıştır. Tecrübeli servis personelimiz, inverter klimanın tüm özelliklerini, kullanım biçimlerini ve yapılması gereken ayarları en ince ayrıntısına kadar sizlere uygulamalı olarak anlatacaktır.

Inverter klima servisi olarak; Airfel, Alarko, Arçelik, Aura, Vestel, Baymak, Beko, Demirdöküm, Daikin, E.C.A., Mitsubishi, Samsung, Siemens, York, başta olmak üzere, tüm marka ve modeller için, montaj, bakım, arıza hizmeti vermekteyiz.

Inverter klima fiyatlarının diğer modellere göre daha yüksek maliyetli olması, kullanım esnasında servis seçiminin de önemini gündeme getirmektedir.

Tüm marka ve modellerin servis desteğini 12 yıllık tecrübemiz ile birleştirerek vermekteyiz.

Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum servise hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Call center ekibimiz sizlere hızlı hizmet vermek için başvurularınızı anında değerlendirmek üzere hazırdır.

Biz servis olarak montajdan, bakıma, arıza çözüm hizmetinden kullanım desteğine kadar her aşamada sizinleyiz.

Her müşteri gibi siz de problemin hızlı çözülmesini istersiniz. Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arıza giderilmesinin her aşamasında en hızlı zamanda sizin için varız.

DENEYİM

12 yıllık birikimiz ile dinamik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş tecrübelerimiz kılavuzluğunda servis hizmeti vermekteyiz.

Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Biz kaliteli hizmet için varız, sizinle bir kez değil sürekli çalışmak arzusu ile en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.

YEDEK PARÇA

Yedek parça cihazlarınızın çalışması için en önemli etkendir. Kalitesi düşük bir yedek parçanın ürüne takılması tüm sistemi bozabilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız hizmet ve çözümler ne kadar kaliteli olursa olsun, memnun olmayan bir müşteri hizmetimizi eksik kılar. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.

Kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?