Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Kaset Tipi Klima Servisi

Kaset Tipi Klima Servisi

Kaset tipi klimalar, iç ünitenin tavana montajının yapıldığı ve kullanıldığı ortamın dört yanına soğuk/sıcak hava salınımının yaptığı cihazlardır. Ürünün seçimi kadar kaset tipi klima servisi seçimi de hassas bir konudur.

Kaset tipi klimalar yüksek konforlu mekânlar için idealdir. Genelde kullanım alanları; Villalar, işyerleri mağazalar, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, konser salonlarıdır.

Kaset tipi klimaların en önemli özelliği, dikey ve yatay olarak dört yöne salınım yapmasıdır. Bu sayede kullanıldığı ortamın her bir köşesine ulaşarak maksimum verimlilik elde edilmesi sağlanır. Ayrıca duvara montaj olduğu için yer kaplamaması, estetik açıdan da avantajlıdır.

Çok gelişmiş özelliklere sahip kaset tipi klimalar, ortamda insanların olmadığı zamanlarda kendini bekleme konumuna alarak ya da minimum çalışma seviyesine inerek, hem ortamın sürekli serin/sıcak kalmasını sağlar hem de tasarruflu bir sistemi hizmetimize sunar.

Nem alma modu ile ortam nemini sağlıklı seviyeye çekerken, zamanlama özelliği sayesinde belli saatte çalışması/durması işlevi de otomatik ayarlanabilir.

İç ünitesi maksimum düzeyde sessiz çalıştığı için ortama rahatsızlık vermez. Bu da daha konforlu bir yaşama alanı anlamına gelmektedir.

Filtreleme özelliği sayesinde de ortamın havasını serinletirken/ısıtırken aynı zamanda da hava içindeki sağlığa zararlı maddeler filtreler tarafından tutulur.
Biz de servis olarak, bu kadar hassas ve kıymetli ürün olan Kaset tipi klima hizmetlerimizi, maksimum kalite düsturu ile sunuyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ;
Öncelikle önemli bir durumu belirtelim. Klima alırken araştırırız, tüm özelliklerini inceleriz, ortamımıza en uyumlu klimayı almak isteriz. Maddi karşılaştırmalar yaparak en uygun ve en kaliteli ürüne sahip olmak isteriz. Klimayı aldıktan sonra bu süreç biter. Artık hayal ettiğimiz, planladığımız şekilde faydalanma zamanıdır. Alırken bu kadar itina gösterdiğimiz klimamızı uzun ömürlü, sağlıklı, verimli kullanabilmek için aynı özeni servis seçiminde de göstermeliyiz.

Biz sizin bütün şartlarınıza uygun hizmetler veriyoruz.

BİZ KOLAY ULAŞILIRIZ
Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum servise hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Call center ekibimiz sizlere hızlı hizmet vermek için başvurularınızı anında değerlendirmek üzere hazırdır.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Biz servis olarak montajdan, bakıma, arıza çözüm hizmetinden kullanım desteğine kadar her aşamada sizinleyiz.

BİZ HIZLIYIZ
Her müşteri gibi siz de problemin hızlı çözülmesiniz istersiniz. Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arıza giderilmesinin her aşamasında en hızlı zamanda sizin için varız.

BİZ TERCÜBELİYİZ
12 yıllık birikimiz ile dinamik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş tecrübelerimiz kılavuzluğunda servis hizmeti vermekteyiz.

BİZ BİLGİLİYİZ
Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

BİZ KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Biz kaliteli hizmet için varız, sizinle bir kez değil sürekli çalışmak arzusu ile en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.

BİZ KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Yedek parça cihazlarınızın çalışması için en önemli etkendir. Kalitesi düşük bir yedek parçanın ürüne takılması tüm sistemi bozabilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet vermekteyiz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmet ve çözümler ne kadar kaliteli olursa olsun, memnun olmayan bir müşteri hizmetimizi eksik kılar. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.
Kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?