Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Klima Servisi

Klima Servisi

İnsan ihtiyaçlarının zaman içerisinde değişim göstermesi ile artık her evde ana ihtiyaç olan klima kullanımı ile birlikte klima servisi hizmetleri gereklilik haline gelmiştir.

Artık evlerimizde dört mevsim faydalandığımız klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir.

Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir klima birçok farklı problemi beraberinde getirir. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bu cihazlarımız için belki de çok daha fazlasını servis hizmetleri için harcaman zorunda kalabiliriz.

Servisin doğru olarak seçimi klimanın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır.

Alırken birçok özelliğini araştırdığımız gibi klima servisi seçiminde de dikkate alacağımız ölçütler olmalıdır.

Biz, firma olarak tüm bu ölçütleri en iyi sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Montajdan arızaya, bakımdan kontrole tüm hizmetleri dinamik ekibimiz ve 12 yıllık sektör tecrübemiz ile sunuyoruz.

Sizlere en güzel hizmeti vermek için olmazsa olmaz kurallarımız vardır. Bunlar;

İLETİŞİM; ürünümüz arıza yaptığında hemen çözüm aramak isteriz. İlk yapacağımız da telefon ile iletişim kurmaktır. En hızlı şekilde muhataba ulaşıp, arızayı anlatmak ve çözüm aramaktır tek ihtiyacımız. İşte bu noktada iletişim önemli hale geliyor. Size bırakılan bir servis telefonunu aradığınızda cevap alamıyorsanız, ilgi ile dinlenmiyorsanız, derdinizi anlatamıyorsanız daha ilk dakikada çözümsüzlük yoluna girmişsiniz demektir.

Üründen ve arızalardan bilgisi olmayan, ciddiyetsiz bir müşteri hizmetleri elemanına problemi anlatmak kadar yorucu bir durum yoktur.

Biz firma olarak iletişim numaralarımıza anında cevap vererek problemi en hızlı şekilde anlamak ve gerekli çözümler sizlere sunmak düsturu ile çalışmaktayız.

Anında cevap veren, iletişim kabiliyeti yüksek, ürün bilgisi olan müşteri hizmetleri ekibimiz telefonun diğer ucunda her zaman hizmetinize hazırdır.

İlk kayıttan sonra çözüm süreci boyunca size bilgi aktararak aldığınız hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

HIZ; sürekli kullanmakta olduğumuz bir cihazın arızasını en hızlı şekilde çözülmesini isteriz. Bu sebeple de bir servisten hizmet alırken ilk beklentimiz çabukluktur.

Biz dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile en hızlı şekilde randevu vererek çözüm için müdahalede bulunmaktayız.

GÜVEN; hizmetlerde güven kalitenin sembolüdür. Müşterilerimizin çokça bilmediği teknik konularda bile en ince ayrıntısına kadar izahat yapılarak vaat edilen hizmetler istenildiği şekilde eksiksiz olarak yapılmaktadır.

ÇÖZÜM; teknolojinin sürekli geliştiği klima sektörünün sürekli takip edilerek karşılaşılacak tüm arızalar için çözümlerimizi üretmekteyiz. Çözümsüz bir arızadan daha da olumsuzu, yarım çözümlerdir. Bu da ürünümüzde gelecekte kalıcı arızalara sebep olabilir. Her ürün için en uygun çözümleri vermekteyiz.

YEDEK PARÇA; yedek parça temini ve kaliteli yedek parça kullanımı arıza çözümlerinde çok önemlidir. Her marka ürünün tüm yedek parçalarını hızlı bir şekilde temin ederek en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yedek parça beklemenin olmadığı bir hizmet kadar kalitesiz yedek parça kullanmamak ta en önemli çalışma kuralımızdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; müşteri velinimetimizdir. Vereceğimiz hizmet ne kadar iyi olursa olsun müşterimizin memnun olmadığı bir sonuç kabul edilemez. Müşterinin talebi, beklentisi, ihtiyaçları tam olarak analiz edilerek hizmet vermekteyiz. Gerek hız gerekse de maliyet olarak en uygun hizmeti sunmak en büyük farkımızdır.

KALİTE; her hizmette olduğu gibi klima servisi hizmetinde de olmazsa olmaz kuralları göz önünde bulundurarak, müşterimizin isteklerini ilk sıraya koyarak çalışıyoruz.

Ürünümüzün kalitesi kadar servisin hizmeti de önemlidir. Bu sebeple ürün seçerken ne kadar dikkat ediyorsanız aynı dikkati servis seçerken de lütfen göz önünde bulundurun.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?