Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Multi Tip Klima Servisi

Multi Tip Klima Servisi

Multi tip klimalar genel anlamda bir dış üniteye bağlı birden fazla split klima demektir. Karmaşık yapısı, kurulum hassasiyeti için teminden, montaja, kullanımdan arıza tamirine kadar her aşamada, uzman multi tip klima servisi ile çalışmanız sizin için faydalı olacaktır.

Multi tip klimalarda tek bir dış üniteye bağlı, birden fazla split sistem bulunur. İç ünitelerin tamamı tek bir dış üniteye bağlanır. Bu sayede dış ünitelerin oluşturacağı alan sıkıntısı ve görüntü kirliliği engellenmiş olur.
 
Multi split klimalarda, split klimalarda olduğu gibi duvar tipi, kaset tipikanallı tip klima, yer-tavan tipi gibi farklı iç ünite seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bir dış üniteye 8 adet iç ünite bağlanabilen multi split klima modelleri de vardır. Her bir iç ünite birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilir. Bu da kullanım ve verimlilik olarak büyük avantajlar sağlamaktadır.

Multi split klima:

 • Konutlarda,
 • İş yerlerinde,
 • Mağazalarda,
 • Alışveriş merkezlerinde,
 • Okullarda,
 • Hastanelerde,
 • Toplantı ve konser salonlarında kullanılmaktadır.

Multi tip klima sisteminin en önemli özelliği tek dış ünite ile birden fazla içyapıya güç sağlamasıdır. Ayrıca her bir ünite kendi içinde kontrol edildiği için tercih edilme sebebi olmaktadır.

Çok farklı sistem ve modelleri olduğunda seçim yaparken kullanacağınız alanların tespiti ve ölçümü çok önemlidir.

AVANTAJLARI

 • Kapasitesi farklı dış ve iç ünite varyasyonları geniş esneklik sağlar, her ihtiyaca göre kullanılabilir.
 • Büyük mekânlarda yüksek verimlilik yanında düşük enerji kullanımı tasarruf sağlar.
 • Tek merkezden ya da bireysel kontrol özelliği esneklik sağlar.
 • Alanı dar ve zor yerlere bile montaj imkânı sayesinde kolay kurulum sağlanır.
 • Sessizlik üst düzeydedir ve bu da bizim için konfor demektir.
 • Özellikle yüksek kapasiteli ve faaliyet gösterilen ortamlarda kullanılan multi tip klima alırken, montajı esnasında, bakımını yaptırırken, arıza çözümlerinde doğru servis tercihi önem arz etmektedir.

Biz de servis olarak; Airfel, Arçelik, Vestel, Daikin başta olmak üzere tüm marka ve modellerdeki multi tip klimalara kaliteli hizmet vermekteyiz.

Neden Makro Servis?

BİZ KOLAY ULAŞILIRIZ
Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum servise hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere hızlı hizmet vermek için başvurularınızı anında değerlendirmek üzere hazırdır.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Biz servis olarak montajdan, bakıma, arıza çözüm hizmetinden kullanım desteğine kadar her aşamada sizinleyiz. Özellikle alım öncesi danışmanlık hizmetimiz en doğru klimayı almanız için faydalı olacaktır.

BİZ HIZLIYIZ
Her müşteri gibi siz de problemin hızlı çözülmesiniz istersiniz. Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arıza giderilmesinin her aşamasında en hızlı zamanda sizin için varız.

BİZ TERCÜBELİYİZ
12 yıllık birikimiz ile dinamik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş tecrübelerimiz kılavuzluğunda servis hizmeti vermekteyiz.

BİZ BİLGİLİYİZ
Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

BİZ KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ
Biz kaliteli hizmet için varız, sizinle bir kez değil sürekli çalışmak arzusu ile en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.

BİZ KALİTELİ YEDEK PARÇA KULLANIYORUZ
Yedek parça cihazlarınızın çalışması için en önemli etkendir. Kalitesi düşük bir yedek parçanın ürüne takılması tüm sistemi bozabilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet vermekteyiz.

BİZ MEMNUNİYETE ÖNEM VERİYORUZ
Yaptığımız hizmet ve çözümler ne kadar kaliteli olursa olsun, memnun olmayan bir müşteri hizmetimizi eksik kılar. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.
Kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?